Головна Сервіси для юристів ... Закони Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів Стаття 4. Принципи діяльності органів державної виконавчої служби та приватних виконавців Стаття 4. Принципи діяльності органів державної ви...

Стаття 4. Принципи діяльності органів державної виконавчої служби та приватних виконавців

Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів (ЗМІСТ) Інші закони
  • 2429

    Переглядів

  • 2429

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Діяльність органів державної виконавчої служби та приватних виконавців здійснюється з дотриманням принципів:

    1) верховенства права;

    2) законності;

    3) незалежності;

    4) справедливості, неупередженості та об’єктивності;

    5) обов’язковості виконання рішень;

    6) диспозитивності;

    7) гласності та відкритості виконавчого провадження та його фіксування технічними засобами;

    8) розумності строків виконавчого провадження;

    9) співмірності заходів примусового виконання рішень та обсягу вимог за рішеннями.

    2. Державний виконавець та приватний виконавець повинні здійснювати свою професійну діяльність сумлінно, не розголошувати в будь-який спосіб професійну таємницю, поважати інтереси стягувачів, боржників, третіх осіб, не принижувати їхню гідність.

    3. До професійної таємниці належить інформація, що стала відома державному виконавцю, приватному виконавцю, помічнику приватного виконавця у зв’язку із здійсненням професійної діяльності.

    Обов’язок зберігати професійну таємницю поширюється на особу і після її звільнення з посади державного виконавця чи припинення діяльності приватного виконавця, помічника приватного виконавця.

    Державний виконавець, приватний виконавець можуть надавати іншим особам інформацію, що містить професійну таємницю, виключно у випадках і порядку, передбачених законом.

    4. Державний виконавець, приватний виконавець зобов’язані вживати всіх необхідних заходів, спрямованих на запобігання чи усунення конфлікту інтересів.

    Конфліктом інтересів у цілях застосування цього Закону вважається суперечність між особистими інтересами державного виконавця або приватного виконавця та його професійними правами і обов’язками, наявність якої може вплинути на об’єктивність або неупередженість під час виконання державним виконавцем або приватним виконавцем його професійних обов’язків, а також на вчинення чи невчинення ним дій під час здійснення примусового виконання рішень.

    Попередня

    4/55

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст