Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала КАС ВП від 22.06.2018 року у справі №373/79/18 Ухвала КАС ВП від 22.06.2018 року у справі №373/79...
print
Друк
search Пошук
comment
КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":



УХВАЛА

19 жовтня 2018 року

Київ

справа №373/79/18

адміністративне провадження №К/9901/53740/18

Суддя Касаційного адміністративного суду у Верховному Суді Гриців М.І. під час розгляду касаційної скарги Державної архітектурно-будівельної інспекції України (далі - ДАБІ) на рішення Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області від 23 березня 2018 року та постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 10 травня 2018 року у справі за позовом ОСОБА_2 до головного інспектора будівельного нагляду інспекційного відділу нагляду за діяльністю уповноважених органів з питань архітектури та містобудування Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області Логунова Володимира Анатолійовича про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності,

встановив:

Київський апеляційний адміністративний суд постановою від 10 травня 2018 року залишив без змін рішення Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області від 23 березня 2018 року про задоволення позовних вимог.

ДАБІ не погодилося з рішеннями цих судів і 19 червня 2018 року подало касаційну скаргу про їх скасування.

Касаційна скарга подавалась після закінчення строків, встановлених статтею 329 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС). До неї долучено довіреність, що видана за підписом Голови, копія якої не засвідчена в порядку, встановленому законодавством, не додано документа про сплату судового збору.

Тому суддя-доповідач своєю ухвалою від 20 червня 2018 року касаційну скаргу залишив без руху та надав строк на усунення її недоліків.

04 липня 2018 року на виконання ухвали від 20 червня 2018 року, ДАБІ направило клопотання про подовження строку на усунення недоліків скарги для надання додаткового часу для забезпечення сплати суми судового збору.

У зв'язку з цим суддя-доповідач ухвалою від 11 липня 2018 року продовжив строк на усунення недоліків, встановлених в ухвалі від 20 червня 2018 року про залишення касаційної скарги без руху для усунення недоліків касаційної скарги.

Відповідно до частини 6 статті 332 Кодексу адміністративного судочинства України питання про повернення касаційної скарги суд касаційної інстанції вирішує протягом десяти днів з дня закінчення строку на усунення недоліків.

Із довідки поштового відправлення убачається, що ухвала від 11 липня 2018 року вручена ДАБІ 17 липня 2018 року.

У строк, встановлений ухвалою про залишення скарги без руху, ДАБІ не усунуло її недоліків.

За таких обставин касаційна скарга підлягає поверненню скаржнику.

Керуючись статтею 332 Кодексу адміністративного судочинства України суддя Касаційного адміністративного суду у Верховному Суді,

ухвалив:

Касаційну скаргу Державної архітектурно-будівельної інспекції України на рішення Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області від 23 березня 2018 року та постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 10 травня 2018 року у справі за позовом ОСОБА_2 до головного інспектора будівельного нагляду інспекційного відділу нагляду за діяльністю уповноважених органів з питань архітектури та містобудування Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області Логунова Володимира Анатолійовича про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності повернути скаржнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя М.І. Гриців
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст