Головна Блог ... Новини Спадщина Бочан: син змушений подати новий позов проти корумпованих суддів Спадщина Бочан: син змушений подати новий позов пр...

Спадщина Бочан: син змушений подати новий позов проти корумпованих суддів

Відключити рекламу
Спадщина Бочан: син змушений подати новий позов проти корумпованих суддів - tn1_0_73165000_1488652788_58bb09f4b2ace.jpg

Бажання стати частиною Верховного суду в Україні виявили понад 600 професіоналів. Тестування на право стати суддею оновленого Верховного суду проходило у Кловському палаці в Києві. Понад 600 суддів, адвокатів та юристів-науковців змагалися за можливість заскочити в цей соціальний ліфт, який може винести на саму верхівку судової вертикалі. Зарплата лише рядового судді Верховного суду – 225 тисяч гривень. Це мало би стримати суддів від корупції.

Згадайте новину: Перше рішення Великої Палати Європейського суду з прав людини проти України на користь 97-річної громадянки Марії Іванівни Бочан.

Про те, що система судочинства потребує змін, журналісти ТСН показали на прикладі гучної справи 90-річної тернополянки Марії Бочан, яка судилася через незавершений будинок, на який претендував родич мера міста. Пані Марія пройшла всю судову вертикаль – від районного до Верховного Суду. Не знайшовши справедливості, вона звернулася до Європейського Суду, який вирішив справу на її користь, присудивши українським судам переглянути рішення і виплатити старенькій 2 тис. євро моральної компенсації. Та, як виявилося, українському судочинству Європейський Суд не указ і наші знову підтвердили своє рішення.

Син пані Марії на цьому не зупинився і знову звернувся до Європейського Суду, який виніс недипломатичний вердикт всьому українському судочинству. Євросуд зазначив, що рішення Верховного суду України можна трактувати лише як грубе свавілля або відмову у правосудді. Цього разу моральна компенсація становила 10 тис. євро. Але бабусі вони вже не знадобилися, бо до рішення вона не дожила.

Джерело: Бізнес компаньйон

Читайте статтю: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в судовій практиці: проблеми інтерпретації

  • 1434

    Переглядів

  • 2

    Коментарі

  • 1434

    Переглядів

  • 2

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Не захищаючи жодним чином об"єктивність ,справделивість здійснення судочинства в державі окремими із суддів, вважаю,подача автором назви статті суперечить її змісту. Справа Бочан пройшла всі ланки національної судової системи. Позивачка Бочан, ураховуючи її поважний вік,співчуваючи їй, але не була в жодному судовому засіданні, де її інтереси представляв син-адвокат.Який не подав докази на підтвердження власних доводів щодо фальсифікації договору купівлі-продажу частини будинку, власником якої є позивачка.Не заявляв і відводів суддям.,які розглядали справу. ЕСПЛ відмітив недоліки дій представника позивачки,відтак не зважаючи на те, що судові рішення національних судів викликають цілком обгрунтований сумнів в їх законності, на що звернула увагу Велика палата ЄСПЛ,як і на недолугість системи касаційного оскарження судових рішень, у журналіста (автора статті) відсутнє право таким чином привертати увагу громадськості до кричущої проблеми необхідності вдосконалення здійснення судочинства ,яка відкривається вказаними судовими рішеннями ЄСПЛ.

    05.03.2017 13:36

    Цілком підтримую Жилкіна Володимира Володимировича!

    04.04.2017 21:31

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст