Головна Сервіси для юристів ... Закони Про порядок вирішення колективних трудових спорів Стаття 6. Момент виникнення колективного трудового спору (конфлікту) Стаття 6. Момент виникнення колективного трудового...

Стаття 6. Момент виникнення колективного трудового спору (конфлікту)

Про порядок вирішення колективних трудових спорів (ЗМІСТ) Інші закони
  • 599

    Переглядів

  • 599

    Переглядів

  • Додати в обране

    Колективний трудовий спір (конфлікт) виникає з моменту, коли уповноважений представницький орган найманих працівників, категорії найманих працівників, колективу працівників або профспілки одержав від роботодавця, уповноваженої ним особи, організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців повідомлення про повну або часткову відмову у задоволенні колективних вимог і прийняв рішення про незгоду з рішенням роботодавця, уповноваженої ним особи, організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців або коли строки розгляду вимог, передбачені цим Законом, закінчилися, а відповіді від роботодавця, уповноваженої ним особи, організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців не надійшло.

    {Частина перша статті 6 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5458-VI від 16.10.2012 }

    Про виникнення колективного трудового спору (конфлікту) орган, який представляє інтереси найманих працівників або профспілки, зобов’язаний у триденний строк письмово проінформувати роботодавця, місцевий орган виконавчої влади, орган місцевого самоврядування за місцезнаходженням підприємства та Національну службу посередництва і примирення.

    {Частина друга статті 6 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5458-VI від 16.10.2012 }

    {Зміни до статті 6 див. в Законі № 5026-VI від 22.06.2012 }

    Розділ II
    ВИРІШЕННЯ КОЛЕКТИВНОГО ТРУДОВОГО СПОРУ (КОНФЛІКТУ)

    Попередня

    6/34

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст