Стаття 11. Особливості громадянської освіти

Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності (ЗМІСТ) Інші закони
  • 322

    Переглядів

  • 322

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Метою громадянської освіти є формування та розвиток громадянських компетентностей на основі загальнолюдських цінностей та суспільно-державних (національних) цінностей України.

    Здобуття громадянської освіти забезпечується суб’єктами освітньої діяльності.

    2. Громадянська освіта в Україні спрямовується на формування та розвиток громадянських компетентностей через:

    1) викладацьку діяльність;

    2) просвітницьку діяльність;

    3) соціальну рекламу;

    4) залучення громадян до процесів формування та реалізації державної, регіональної і місцевої політики;

    5) участь громадян у масових просвітницьких заходах.

    3. Громадянська освіта охоплює усі види освіти (формальну, неформальну, інформальну), а також усі складники освіти, усі рівні освіти та всі вікові групи громадян.

    4. Громадянська освіта має ґрунтуватися на суспільно-державних (національних) цінностях, цінностях особистої ефективності, правдивості та критичного мислення, взаємоповаги, відкритого спілкування та ефективної співпраці, захисту прав людини і громадянина.

    Попередня

    11/28

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст