Стаття 37. Засідання наглядової ради

Про інститути спільного інвестування (ЗМІСТ) Інші закони
  • 603

    Переглядів

  • 603

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Засідання наглядової ради скликаються за ініціативою голови наглядової ради або на вимогу члена наглядової ради.

    Засідання наглядової ради також скликаються на вимогу компанії з управління активами корпоративного фонду, зберігача активів корпоративного фонду, аудитора (аудиторської фірми) корпоративного фонду.

    На вимогу наглядової ради в її засіданні або в розгляді окремих питань порядку денного засідання беруть участь представники компанії з управління активами корпоративного фонду, зберігача активів корпоративного фонду, аудитора (аудиторської фірми) корпоративного фонду.

    Засідання наглядової ради проводяться в міру потреби з періодичністю, визначеною статутом.

    Статут може передбачати порядок прийняття наглядовою радою рішення в результаті проведення голосування шляхом опитування.

    2. Наглядова рада зобов’язана провести засідання у разі:

    1) неплатоспроможності корпоративного фонду;

    2) зменшення вартості чистих активів більш як на 25 відсотків порівняно з результатами останньої оцінки (для корпоративного фонду закритого або інтервального типу);

    3) зменшення вартості чистих активів більш як на 15 відсотків за семиденний строк (для корпоративного фонду відкритого типу);

    4) зменшення вартості чистих активів нижче їх номінальної вартості;

    5) наявності інших обставин, визначених у статуті корпоративного фонду.

    3. Засідання наглядової ради є правоможним, якщо в ньому бере участь не менше ніж половина її складу. Статутом може встановлюватися більша кількість членів наглядової ради, необхідна для визнання її засідань правоможними.

    4. Рішення наглядової ради приймається простою більшістю голосів членів наглядової ради, які беруть участь у засіданні та мають право голосу, якщо для прийняття рішення статутом не встановлюється більша кількість голосів.

    5. На засіданні наглядової ради кожний член наглядової ради має один голос.

    Статутом може передбачатися право вирішального голосу головуючого в разі рівного розподілу голосів членів наглядової ради під час прийняття рішень.

    6. Протокол засідання наглядової ради оформляється не пізніше ніж через п’ять робочих днів після проведення засідання. У протоколі засідання наглядової ради зазначаються:

    1) місце, дата і час проведення засідання;

    2) особи, які брали участь у засіданні;

    3) порядок денний засідання;

    4) питання, винесені на голосування, та підсумки голосування із зазначенням членів наглядової ради, які голосували "за", "проти", "утримався" або не голосували з кожного питання;

    5) зміст прийнятих рішень.

    7. Протокол засідання наглядової ради підписує головуючий на засіданні.

    Протокол засідання наглядової ради розміщується безоплатно на веб-сайті компанії з управління активами корпоративного фонду та в базі даних особи, яка провадить діяльність із оприлюднення регульованої інформації від імені учасників ринків капіталу та професійних учасників організованих товарних ринків, або в базі даних іншої особи, яка провадить діяльність з оприлюднення регульованої інформації від імені учасників фондового ринку.

    {Абзац другий частини сьомої статті 37 із змінами, внесеними згідно із Законами № 738-IX від 19.06.2020 , № 2465-IX від 27.07.2022 }

    8. Засідання наглядової ради або розгляд окремого питання за її рішенням може фіксуватися технічними засобами.

    Попередня

    37/78

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст