Головна Сервіси для юристів ... Закони Про альтернативні види палива Стаття 6. Порядок визначення палива альтернативним Стаття 6. Порядок визначення палива альтернативним...

Стаття 6. Порядок визначення палива альтернативним

Про альтернативні види палива (ЗМІСТ) Інші закони
  • 327

    Переглядів

  • 327

    Переглядів

  • Додати в обране

    Належність палива до альтернативного підтверджується документом про ідентифікацію палива, що видається уповноваженим органом виконавчої влади в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

    Біологічні види палива, призначені для реалізації як товарна продукція, підлягають обов'язковій сертифікації відповідно до законодавства.

    {Статтю 6 доповнено частиною згідно із Законом № 1391-VI від 21.05.2009 }

    Виробниками альтернативних видів палива вважаються суб'єкти господарювання всіх форм власності, що виготовляють тверде, рідке та газове паливо з нетрадиційних джерел та видів енергетичної сировини.

    {Статтю 6 доповнено частиною згідно із Законом № 1391-VI від 21.05.2009 }

    Відмова органу виконавчої влади у видачі документа про ідентифікацію палива або порушення ним порядку видачі можуть бути оскаржені в судовому порядку.

    Суб'єкти господарської діяльності, які реалізують свою продукцію, на вимогу покупця надають документ, що підтверджує якість палива та його належність до альтернативних видів палива.

    {Частина п'ята статті 6 в редакції Закону № 1391-VI від 21.05.2009 }

    Попередня

    7/18

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст