Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс цивільного захисту України Стаття 65. Державний нагляд (контроль) у сфері пожежної та техногенної безпеки Стаття 65. Державний нагляд (контроль) у сфері пож...

Стаття 65. Державний нагляд (контроль) у сфері пожежної та техногенної безпеки

Кодекс цивільного захисту України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 216

    Переглядів

  • 216

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Державний нагляд (контроль) у сфері пожежної та техногенної безпеки - це діяльність центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері цивільного захисту, спрямована на виявлення та запобігання порушенням вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.

    2. Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері цивільного захисту, здійснює державний нагляд (контроль) у сфері пожежної та техногенної безпеки щодо виявлення та запобігання порушенням вимог законодавства суб’єктами господарювання, крім суб’єктів господарювання, які займаються незалежною професійною діяльністю за місцем проживання та не використовують найману працю, аварійно-рятувальними службами.

    3. Державний нагляд (контроль) у сфері пожежної та техногенної безпеки здійснюється у встановленому Законом України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" порядку з урахуванням особливостей, визначених цим Кодексом.

    {Стаття 65 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2228-IX від 21.04.2022 ; в редакції Закону № 3063-IX від 02.05.2023 }

    Попередня

    72/151

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст