Білоруси розробили додаток для економії в подорожах

11.06.2017 | Автор:

Подорожувати з новітніми технологіями стає все простіше та дешевше. Для того, аби забронювати житло, купити квитки чи викликати таксі достатньо мати при собі смартфон з доступом до інтернету.

Білоруси вирішили ще більше полегшити життя мандрівникам за допомогою додатку, який буду включати у себе найпопулярніші функції світових сервісів таких як Booking.com, CouchSurfing, Airbnb, Uber, Foodsharing, BlaBlaCar та інших.

Крім того, розробники додатку  BringMeGift акцентували на економії. Так, туристи, які скористаються додатком, зможуть знайти житло в обмін на послугу.

Згадайте новину: Як зекономити на авіаперельотах

Без додаткових витрат, комісій та податків мандрівники зможуть знайти житло, таксі, авто в оренду, гіда або пообідає в компанії місцевих жителів. Все це можна відтепер підібрати в одній програмці.

Додаток розділене на дві частини: "Безкоштовний обмін" і "Сервіс за гроші". Турист може знайти потрібну послугу в будь-якому сегменті і розмітити свій "лот" на обмін: або розплачується за все грошима, або пропонує свою допомогу, наприклад, доставку товарів з-за кордону.

Розробниками програми є лікар і менеджер з Білорусі Юлія Гацько та Віктор Семеняка.

Розробники впевнені, що саме їх додаток допоможе розвивати малий бізнес і туристичний потенціал міст.

Джрело: Юридичний ресурс "Протокол"

Вспомните новость: Заграница подешевела: куда этим летом поедут на отдых украинцы

Популярні судові рішення
Назва події
Текст опис події: