Як зекономити на авіаперельотах

Досвідчені туристи, які навчилися економити до 90% вартості на авіаперельотах назвали декілька правил пошуку дешевих квитків.

Уже скоро українці зможу вільно подорожувати Європою без оформлення віз, що також значно здешевлює поїздку та економить час. Таким чином, для українців відкриваються нові можливості та напрямки для подорожей.

Туристи кажуть, що одним із способів зекономити є бронювання рейсів з пересадками окремо. Наприклад, квитки в Париж можуть бути дуже дорогими, але будуть дешеві квитки на Прагу. В такому випадку можна комбінувати перельоти на різних лоукостерах, тим самим зекономивши велику суму.

Також цей спосіб підходить для далеких подорожей, оскільки перельоти з Європи, наприклад, в Америку можуть теж значно відрізнятися в ціні.

Крім того, для смартфонів є чимало додатків, які допоможуть генерувати дешеві квитки та комбінувати найвигідніші маршрути.

Вспомните новость: Карта для украинцев: сколько денег брать в страны ЕС и за что могут оштрафовать

Також туристичні експерти рекомендують перевіряти рейси не лише в місто, яке запланували подорож, а й в сусідні. Наприклад, квиток в Батумі (Грузія) може коштувати в 3 рази дорожче, ніж в Кутаїсі, звідки легко можна доїхати до Батумі.

Іноді ціни на квитки якісно відрізняються, якщо в ціну закладено багаж. Якщо ви плануєте політ ненадовго, візьміть лише найнеобхідніше в ручний багаж і зекономте близько 20 доларів. Наприклад, українська авіакомпанія МАУ дозволяє брати в ручний багаж до 8 кг, а це вага невеликої валізи, в яку може все необхідне поміститися.

Також слідкуйте за акціями авіакомпаній. В певні дні ціни на квитки можуть розпродувати зі знижками до 90%.

Постарайтесь запланувати подорож заздалегідь. Чим раніше купите квиток, тим дешевшим він буде.

Джрело: Юридичний ресурс "Протокол"

Вспомните новость: Личная история: как уехать в кругосветку с $2 000 в кармане

 

 

 

Популярні судові рішення
Назва події
Текст опис події: