Головна Блог ... Новини Збитки від злочинів, які розслідує НАБУ, більші за дефіцит державного бюджету України – Артем Ситник Збитки від злочинів, які розслідує НАБУ, більші за...

Збитки від злочинів, які розслідує НАБУ, більші за дефіцит державного бюджету України – Артем Ситник

Відключити рекламу
Збитки від злочинів, які розслідує НАБУ, більші за дефіцит державного бюджету України – Артем Ситник - tn1_0_88796200_1486823293_589f1f7dd8cc2.jpg

Детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури здійснюють розслідування у 264 кримінальних провадженнях, сукупний розмір предмету злочину у яких становить 82,9 млрд грн. Вказана сума перевищує граничний обсяг дефіциту Державного бюджету України на 2017 рік. Про це повідомив Директор НАБУ Артем Ситник 10 лютого під час презентації Звіту про результати роботи Бюро за останні півроку.

Згадайте новину: Ситуація в Україні провокує злочинність, а не переселенці з Донбасу - Аваков

«Цей звіт — найбільший із тих, які ми раніше оприлюднювали, адже в ньому йдеться про те, що конкретно ми зробили за 14 місяців, що минули від початку перших розслідувань. Впевнено стверджуємо, що НАБУ відбулося як незалежний правоохоронний орган нової формації, який ефективно знешкоджує корупційні схеми та запобігає створенню нових. Якщо хтось намагається спекулювати на тому, що від діяльності НАБУ немає економічної вигоди, то вона є», – наголосив Артем Ситник.

За словами Директора НАБУ, в процесі досудових розслідувань Бюро заарештовано грошові кошти в сумі 601,94 млн грн, 80,16 млн дол. США, 7,41 млн євро, 3170 фунтів стерлінгів, а також низку рухомого і нерухомого майна осіб, причетних до корупційних злочинів. «Причиною того, що ці кошти досі не повернуті на рахунки держави, є відсутність судових вироків», — зазначив Артем Ситник.

Вспомните новость: Вадим Троян: «В 2016 году Нацполиция выдворила из Украины 14 «воров в законе»»

Як повідомив Директор Бюро, станом на кінець січня НАБУ завершило досудове розслідування у 50 провадженнях. Лише щодо 15 з них є рішення суду, 23 перебувають на стадії судового розгляду, а у 12 — розгляд досі не розпочався. «За такої вкрай неефективної роботи судів на вироки у резонансних справах доведеться чекати роками. Тому ми наголошуємо на необхідності створення Антикорупційного суду», — заявив Артем Ситник.

Артем Ситник повідомив, що важливим напрямком роботи НАБУ є боротьба з корупцією на держпідприємствах. 23% учасників у провадженнях, які наразі розслідують детективи Бюро, — це керівники державних або комунальних підприємств із часткою державної власності понад 50%. У результаті діяльності НАБУ вдалося запобігти розкраданню 583 млн грн, на рахунки державних підприємств повернуто 116 млн грн.

Джерело: Національне антикорупційне бюро України

  • 1593

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 1593

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст