Головна Блог ... Цікаві судові рішення Захист трудових прав працівників (щодо належного оформлення позовної заяви та доданих до неї документів) Захист трудових прав працівників (щодо належного о...

Захист трудових прав працівників (щодо належного оформлення позовної заяви та доданих до неї документів)

Відключити рекламу
- 1a4f59f3890f6fcc0b9220a1dd904b55jpg

Державний герб України

пр. № 2/759/4318/14

ун. № 759/11454/14-ц

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 липня 2014 року Суддя Святошинського районного суду м. Києва Наборозняк М.І., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства Мостобудівне управління-3» про зобов*язання надати відпустку, визнання незаконним звільнення, поновлення на попередній посаді, стягнення заробітку за час вимушеного прогулу,

встановив:

Позивач 02.07.2014 року звернувся до суду із зазначеним позовом до відповідача.

В резолютивній частині позову він просить суд про зобов*язання надати відпустку, визнання незаконним звільнення, поновлення на попередній посаді, стягнення заробітку за час вимушеного прогулу. Також просить стягнути витрати на правову допомогу 1 тис грн.

Згідно з вимогами ст. 119 ЦПК України позовна заява має містити в собі: найменування суду, до якого подається позов, ціну позову, точну назву відповідача і його місце знаходження; зміст позовних вимог; виклад обставин, якими позивач обгрунтовує кожну свою вимогу; зазначення доказів, що стверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування.

Позивач вимог зазначеного законодавства не виконав.

Позовні вимоги позивач склав зовсім невизначено. Тому йому, очевидно, слід звернутись до кваліфікованого юриста за правовою допомогою.

Зі змісту позовної заяви видно, що позивач за станом на дату подання позову до суду (02.07.2014року) вже звільнений з роботи у відповідача.

Тому його вимога про зобов*язання відповідача надати відпустку згідно із заявою від 28.05.2014 року, в якій, як видно зі змісту долученої заяви, він просить надати відпустку з 30 травня 2014 року, не є зрозумілою, оскільки відпустка може надаватись працюючим працівникам, а не звільненим з роботи. У заяві про відпустку (відповідно і в наказі про її надання) слід вказувати з якої дати вона повинна надаватись, за який період роботи, якою тривалістю. Відпустка надається на майбутнє, а не на минулий час.

Позивачу слід усвідомити, що позовну заяву він подав 02.07.2014 року, а фактично просить про надання йому відпустки з 30.05.2014 року. Яким чином можна надати за рішенням суду відпустку з 30.05.2014 року ? коли вже липень 2014 року позивач не зазначив.

В позовних вимогах слід вказувати чітко: яке саме звільнення незаконним просить визнати позивач; на якій саме посаді слід його поновити; яку саме середню зарплату слід стягнути за час вимушеного прогулу.

В залежності від розміру зарплати, яку бажає стягнути із відповідача позивач, слід вказувати ціну позову.

Позивач може звернутись до юридичної консультації щодо належного оформлення позовної заяви та інших документів, які до неї додаються.

Слід також мати на увазі, що в заяві повинні бути обґрунтування щодо стягнення витрат на правову допомогу, якщо вона дійсно надавалась спеціалістом з права.

На підставі викладеного та керуючись ст. 121 ЦПК України

ухвалив:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства Мостобудівне управління-3» про зобов*язання надати відпустку, визнання незаконним звільнення, поновлення на попередній посаді, стягнення заробітку за час вимушеного прогулу,залишити без руху, надавши позивачу строк до 18.07.2014 року включно для усунення недоліків, вказаних у мотивувальній частині ухвали.

Роз*яснити позивачу, що у разі невиконання ухвали судді в повному обсязі позовна заява може бути визнана неподаною та йому повернута.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

  • 3460

    Переглядів

  • 6

    Коментарі

  • 3460

    Переглядів

  • 6

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні судові рішення

    Дивитись всі судові рішення
    Дивитись всі судові рішення
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст