Юридичні консультації та поради

ТОП-3 ТИПОВИХ СПОСОБИ ДОНАРАХУВАННЯ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ ПІД ЧАС ПЕРЕВІРКИ: ЯК ПРОТИСТОЯТИ?
Дата публікації: 20.06.2018

Попереджений – означає озброєний. Коли йдеться про податкові перевірки, це правило особливо актуальне. Про ТОП-3 типових способи донарахування податкових зобов'язань, які так полюбляють використовувати фіскальні органи під час податкових перевірок


Читати далі
Про безоплатне отримання земельної ділянки
Дата публікації: 19.06.2018

Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» презентувало другий відеоролик із серії інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю». Новий ви


Читати далі
Как узаконить самострой!? Советы юриста с учётом последних изменений
Дата публікації: 17.06.2018

Юрист, управляющий партнёр юридической компании IGNATENKO law company Всеволод Игнатенко объясняет процедуру и правовые основания для узаконивания (введения в эксплуатацию) самостроя. Учитаны последние изменения в законодательство.


Читати далі
АЛГОРИТМ ДІЙ ПЛАТНИКА ЗА РЕЗУЛЬТАТОМ ПРОХОДЖЕННЯ ПОДАТКОВОЇ ПЕРЕВІРКИ
Дата публікації: 16.06.2018

Яким повинен бути алгоритм дій платника за результатом проходження податкової перевірки?

Як не допустити невідворотних помилок - практичні поради для платників  від Iryna Oleinyk, адвоката, керуючого партнера Юридичної компанії «АСКОЛЬД» 


Читати далі
1 Ролик «Знай своє право на землю». Отримання земельних ділянок учасниками АТО
Дата публікації: 12.06.2018


Читати далі
МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПАВЛО ПЕТРЕНКО РОЗПОВІВ, ЯК СТЯГНУТИ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПО ЗАРПЛАТІ З РОБОТОДАВЦЯ, ЯКІ САНКЦІЇ ЧЕКАЮТЬ НА НЕПЛАТНИКІВ АЛІМЕНТІВ ТА ЯКІ ПОДАТКОВІ ЗНИЖКИ ПЕРЕДБАЧАЮТЬСЯ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ
Дата публікації: 22.05.2018

Фото: Відеогалереї

Джерело: minjust.gov.ua


Читати далі
БРЕНД ЮРКОМПАНИИ И ЛИЧНЫЙ БРЕНД
Дата публікації: 19.05.2018

Теперь понятных юристов в Украине станет еще больше, ведь за дело взялись Елена Пархоменко и Андрей Кристенко cовместно с Leadership in Law - освітня платформа для юристів Для партнеров юридических компаний, которые выстраивают свой бизнес как сис


Читати далі
Закрытие ФЛП (ФОП) 2018, без проверки налоговой, закрытие ЧП, закрытие СПД, закрытие ФЛП в налоговой
Дата публікації: 08.05.2018

Фото:YouTube


Читати далі
ФАКСИМІЛЕ: використовуємо правильно
Дата публікації: 13.04.2018

Як використовувати факсимільне відтворення підпису при оформленні документів правильно та непорушуючи вимог законодавства розповідає Iryna Oleinyk, адвокат, керуючий партнер Юридичної компанії «АСКОЛЬД» у новій відео консультації від Аскольд.


Читати далі
А чи знаєте ви, які спори розглядають адміністративні суди?
Дата публікації: 02.04.2018

Софійка радо розповість вам, що таке адміністративний суд, які спори він розглядає та багато іншого у новому презентаційному відео «Мандрівник по адміністративній юстиції для школярів»Джерело: ВААС


Читати далі
О декларировании доходов физических лиц | ADER HABER | Tax & Accounting Services VLOG
Дата публікації: 26.03.2018
Автор: ADER HABER


Читати далі
Що робити якщо дістали колектори? Поради юриста Всеволода Ігнатенка
Дата публікації: 21.03.2018


Читати далі
ТТН і ВЕРХОВНИЙ СУД: у спорі із податковою посталено крапку
Дата публікації: 18.03.2018

Тема ТТН та недоліків у її заповненні як підстави для донарахування податкових зобов'язань - одна із найулюбленіших тем фіскальних органів.

Як Верховним Судом поставлено крапку у цьому довготриваючому спорі між платниками податків та фіскальни


Читати далі
Ще 15
Корисні посилання
+ Розмістити посилання
Реклама

Юридичні консультації та поради

На сьогоднішній день багатьом людям потрібні кваліфіковані юридичні поради і консультації адвоката онлайн. Портал «Протокол» був створений для того, щоб кожен зміг отримати необхідну пораду від спеціалістів знаходячись у будь-якому місті.

Розділ «Юридичні відео, інтерв’ю, консультації» нашого веб-ресурсу має велику кількість статей, обговорень, відео та консультацій, які містять інформацію стосовно конкретних подій та справ. Саме у цьому розділі досвідченні фахівці розміщують свої статті стосовно справ,які найчастіше хвилюють громадян, а зареєстровані користувачі можуть задати конкретне питання автору. Таким чином за допомогою сайту «Протокол» проводиться консультація юриста онлайн, коли спеціаліст відповідає на різноманітні питання стосовно своєї спеціалізації.

В каталозі «Протокол» зареєстрована велика кількість професіоналів, роботу яких оцінюють користувачі нашого порталу, які вже отримали допомогу від того чи іншого спеціаліста. Фахівці порталу спеціалізуються в різноманітних областях права, тому кожен користувач зможе гарантовано отримати грамотну відповідь на своє питання.

Професійна юридична консультація на нашому веб-ресурсі допоможе Вам вибрати свого спеціаліста, котрий допоможе в вирішенні поставленого питання. «Протокол» - це економія часу та грошей.

Розділ має декілька рубрик. Якщо Ви спеціаліст в певній області права Ви можете запропонувати статтю, освітити подію чи інтерв’ю та опублікувати інформацію для консультації. Таким чином, якщо потрібна допомога поради від юриста онлайн, в даному розділі можна ознайомитися з опублікованими статтями, оцінити відповіді та спитати думку фахівців.

Онлайн консультації, правові статті це лише перша сходинка в вирішенні конкретних питань, які потребують більш детального розгляду. На сьогоднішній день юридична допомога (Україна) пропонується багатьма спеціалістами, однак впевненість у виборі конкретного фахівця має не кожна людина. Веб-портал «Протокол» допоможе кожному знайти необхідного спеціаліста, що гарантовано зможе допомогти.

Отримайте поради від юриста онлайн та почніть свій шлях в напрямку вирішення своїх справ.

Популярні статті
Популярні судові рішення
Дайджести Протокол
Популярна література
Популярні події
Популярне дозвілля
Довідники