Юридичні консультації та поради

Поради при обшуку - Адвокатське бюро "Герасько і партнери"
Дата публікації: 08.02.2018


Читати далі
Щодо звільнення від оплати та знижок на комунальні послуги. Юрист Георгій Меньшиков
Дата публікації: 06.02.2018

Юрист, молодший партнер в IGNATENKO law company Георгій Меньшиков про порядок звільнення та/чи отримання знижок на сплату комунальних послуг. Порядок дій та юридичне обгрунтування. 


Читати далі
В. Познер интервью со смертником USA
Дата публікації: 15.01.2018


Читати далі
Как новая полиция разводит водителей. Из вас делают наркомана
Дата публікації: 11.01.2018


Читати далі
Керуючий партнер Юридичного центру 'Алекс': виготовлення закордонного паспорта
Дата публікації: 05.01.2018


Читати далі
Автопатруль
Дата публікації: 05.01.2018


Читати далі
Керуючий партнер Юридичного центру 'Алекс' про лізингові компанії
Дата публікації: 03.01.2018


Читати далі
ДИРЕКТОР ДП «СЕТАМ» OPENMARKET ВІКТОР ВИШНЬОВ ПРО ТЕХНОЛОГІЮ BLOCKCHAIN У СИСТЕМІ ЕЛЕКТРОННИХ ТОРГІВ
Дата публікації: 23.12.2017


Читати далі
Відповідальність за керування автомобілем в нетверезому стані. Поради юриста Всеволода Ігнатенка
Дата публікації: 22.12.2017

Інтерв'ю юриста, керуючого партнера Всеволода Ігнатенка та молодшого партнера Георгія Меньшикова з IGNATENKO law company з питань незаконного притягнення до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом в нетверезому стані. А


Читати далі
Головуючим у відкритому судовому засіданні було відмовлено обвинуваченому в ознайомленні з матеріалами кримінального провадження.
Дата публікації: 17.12.2017

Про порушення права на захист. Головуючим у відкритому судовому засіданні було відмовлено обвинуваченому в ознайомленні з матеріалами кримінального провадження. 


Читати далі
Что нужно знать при установке кассового аппарата
Дата публікації: 28.11.2017


Читати далі
Актуальные риски купли-продажи недвижимости в Украине. Адвокат Москаленко А.В.
Дата публікації: 23.11.2017

Почему каждый покупатель недвижимости в Украине рискует стать ипотекодателем по чужим долгам, потерять недвижимость и все вложенные в нее деньги и стать фигурантом уголовных дел рассказывает адвокат, партнер ЮФ "Москаленко и Партнеры" Москаленко А


Читати далі
Долг по микрокредиту - что делать должнику - консультация адвоката Москаленко А.В.
Дата публікації: 20.11.2017

Если у Вас есть долг по микрозайму (кредиту, кредитной карте, кредитной линии) перед банком или финансовой организацией, коллекторами; или Вы планируете взять такой микрокредит, эта консультация адвоката, партнера Юридической фирмы "Москаленко и П


Читати далі
ДТП? Що робити? Поради юриста Всеволода Ігнатенка
Дата публікації: 20.11.2017


Читати далі
ЗУСТРІЧНА ЗВІРКА: алгоритм дій платника у разі отримання запиту
Дата публікації: 19.11.2017

Запити фіскального органу до платника податків щодо отримання пояснень та їх документальних підтверджень - найбільш розповсюджена форма податкового контролю.  Втім, існує важливе "АЛЕ": подібне право фіскального органу кореспондується з обов'язком


Читати далі
Ще 15
Корисні посилання
+ Розмістити посилання
Реклама

Юридичні консультації та поради

На сьогоднішній день багатьом людям потрібні кваліфіковані юридичні поради і консультації адвоката онлайн. Портал «Протокол» був створений для того, щоб кожен зміг отримати необхідну пораду від спеціалістів знаходячись у будь-якому місті.

Розділ «Юридичні відео, інтерв’ю, консультації» нашого веб-ресурсу має велику кількість статей, обговорень, відео та консультацій, які містять інформацію стосовно конкретних подій та справ. Саме у цьому розділі досвідченні фахівці розміщують свої статті стосовно справ,які найчастіше хвилюють громадян, а зареєстровані користувачі можуть задати конкретне питання автору. Таким чином за допомогою сайту «Протокол» проводиться консультація юриста онлайн, коли спеціаліст відповідає на різноманітні питання стосовно своєї спеціалізації.

В каталозі «Протокол» зареєстрована велика кількість професіоналів, роботу яких оцінюють користувачі нашого порталу, які вже отримали допомогу від того чи іншого спеціаліста. Фахівці порталу спеціалізуються в різноманітних областях права, тому кожен користувач зможе гарантовано отримати грамотну відповідь на своє питання.

Професійна юридична консультація на нашому веб-ресурсі допоможе Вам вибрати свого спеціаліста, котрий допоможе в вирішенні поставленого питання. «Протокол» - це економія часу та грошей.

Розділ має декілька рубрик. Якщо Ви спеціаліст в певній області права Ви можете запропонувати статтю, освітити подію чи інтерв’ю та опублікувати інформацію для консультації. Таким чином, якщо потрібна допомога поради від юриста онлайн, в даному розділі можна ознайомитися з опублікованими статтями, оцінити відповіді та спитати думку фахівців.

Онлайн консультації, правові статті це лише перша сходинка в вирішенні конкретних питань, які потребують більш детального розгляду. На сьогоднішній день юридична допомога (Україна) пропонується багатьма спеціалістами, однак впевненість у виборі конкретного фахівця має не кожна людина. Веб-портал «Протокол» допоможе кожному знайти необхідного спеціаліста, що гарантовано зможе допомогти.

Отримайте поради від юриста онлайн та почніть свій шлях в напрямку вирішення своїх справ.

Семiнари
Популярні статті
Популярні судові рішення
Дайджести Протокол
Популярна література
Популярні події
Популярне дозвілля
Довідники