Юридичні консультації та поради

ФАКСИМІЛЕ: використовуємо правильно
Дата публікації: 13.04.2018

Як використовувати факсимільне відтворення підпису при оформленні документів правильно та непорушуючи вимог законодавства розповідає Iryna Oleinyk, адвокат, керуючий партнер Юридичної компанії «АСКОЛЬД» у новій відео консультації від Аскольд.


Читати далі
А чи знаєте ви, які спори розглядають адміністративні суди?
Дата публікації: 02.04.2018

Софійка радо розповість вам, що таке адміністративний суд, які спори він розглядає та багато іншого у новому презентаційному відео «Мандрівник по адміністративній юстиції для школярів»Джерело: ВААС


Читати далі
О декларировании доходов физических лиц | ADER HABER | Tax & Accounting Services VLOG
Дата публікації: 26.03.2018
Автор: ADER HABER


Читати далі
Що робити якщо дістали колектори? Поради юриста Всеволода Ігнатенка
Дата публікації: 21.03.2018


Читати далі
ТТН і ВЕРХОВНИЙ СУД: у спорі із податковою посталено крапку
Дата публікації: 18.03.2018

Тема ТТН та недоліків у її заповненні як підстави для донарахування податкових зобов'язань - одна із найулюбленіших тем фіскальних органів.

Як Верховним Судом поставлено крапку у цьому довготриваючому спорі між платниками податків та фіскальни


Читати далі
БЛОГ МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ ПАВЛА ПЕТРЕНКА ЩОДО БЕЗКОШТОВНОГО ОТРИМАННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ УЧАСНИКАМИ АТО
Дата публікації: 07.03.2018

Источник: minjust.gov.ua

 


Читати далі
Що зміниться в діяльності ТОВ у зв'язку з появою нового Закону?
Дата публікації: 05.03.2018

Нещодавно Верховною Радою України був прийнятий довгоочікуваний Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

Що зміниться в діяльності ТОВ у зв'язку з появою нового Закону?

26.02.2018 року відбувся ефірі


Читати далі
Поради при обшуку - Адвокатське бюро "Герасько і партнери"
Дата публікації: 08.02.2018


Читати далі
Щодо звільнення від оплати та знижок на комунальні послуги. Юрист Георгій Меньшиков
Дата публікації: 06.02.2018

Юрист, молодший партнер в IGNATENKO law company Георгій Меньшиков про порядок звільнення та/чи отримання знижок на сплату комунальних послуг. Порядок дій та юридичне обгрунтування. 


Читати далі
В. Познер интервью со смертником USA
Дата публікації: 15.01.2018


Читати далі
Как новая полиция разводит водителей. Из вас делают наркомана
Дата публікації: 11.01.2018


Читати далі
Керуючий партнер Юридичного центру 'Алекс': виготовлення закордонного паспорта
Дата публікації: 05.01.2018


Читати далі
Ще 15
Корисні посилання
+ Розмістити посилання
Реклама

Юридичні консультації та поради

На сьогоднішній день багатьом людям потрібні кваліфіковані юридичні поради і консультації адвоката онлайн. Портал «Протокол» був створений для того, щоб кожен зміг отримати необхідну пораду від спеціалістів знаходячись у будь-якому місті.

Розділ «Юридичні відео, інтерв’ю, консультації» нашого веб-ресурсу має велику кількість статей, обговорень, відео та консультацій, які містять інформацію стосовно конкретних подій та справ. Саме у цьому розділі досвідченні фахівці розміщують свої статті стосовно справ,які найчастіше хвилюють громадян, а зареєстровані користувачі можуть задати конкретне питання автору. Таким чином за допомогою сайту «Протокол» проводиться консультація юриста онлайн, коли спеціаліст відповідає на різноманітні питання стосовно своєї спеціалізації.

В каталозі «Протокол» зареєстрована велика кількість професіоналів, роботу яких оцінюють користувачі нашого порталу, які вже отримали допомогу від того чи іншого спеціаліста. Фахівці порталу спеціалізуються в різноманітних областях права, тому кожен користувач зможе гарантовано отримати грамотну відповідь на своє питання.

Професійна юридична консультація на нашому веб-ресурсі допоможе Вам вибрати свого спеціаліста, котрий допоможе в вирішенні поставленого питання. «Протокол» - це економія часу та грошей.

Розділ має декілька рубрик. Якщо Ви спеціаліст в певній області права Ви можете запропонувати статтю, освітити подію чи інтерв’ю та опублікувати інформацію для консультації. Таким чином, якщо потрібна допомога поради від юриста онлайн, в даному розділі можна ознайомитися з опублікованими статтями, оцінити відповіді та спитати думку фахівців.

Онлайн консультації, правові статті це лише перша сходинка в вирішенні конкретних питань, які потребують більш детального розгляду. На сьогоднішній день юридична допомога (Україна) пропонується багатьма спеціалістами, однак впевненість у виборі конкретного фахівця має не кожна людина. Веб-портал «Протокол» допоможе кожному знайти необхідного спеціаліста, що гарантовано зможе допомогти.

Отримайте поради від юриста онлайн та почніть свій шлях в напрямку вирішення своїх справ.

Семiнари
Популярні статті
Популярні судові рішення
Дайджести Протокол
Популярна література
Популярні події
Популярне дозвілля
Довідники