Головна Блог ... Новини В Україні може з’явитися Фонд фондів для фінансування стартапів В Україні може з’явитися Фонд фондів для фінансува...

В Україні може з’явитися Фонд фондів для фінансування стартапів

Відключити рекламу
В Україні може з’явитися Фонд фондів для фінансування стартапів - tn1_0_42592100_1501169022_597a057e6806f.jpg

Перспективи його створення були обговорені на зустрічі представників Української асоціації венчурного та приватного капіталу (UVCA) з Прем’єр-міністром України.

Згідно з інформацією прес-служби UVCA, пропозиції Асоціації полягають у тому, що Фонд фондів інвестуватиме у присутні на ринку та нові венчурні фонди на конкурсній основі, які будуть фінансувати понад 3000 вже існуючих українських стартапів. Реалізація даного проекту стане каталізатором розвитку української інноваційної галузі та збільшить приплив інвестицій до країни.

Користуйтесь консультацією: Як запатентувати стартап в Україні

Голова Наглядової ради UVCA Андрій КОЛОДЮК зазначив: «Створення Фонду фондів дозволить залучити інвестиції від великих міжнародних інституціональних фондів до української інвестиційної екосистеми. Даний фінансовий інструмент використовується майже всіма країнами Європи протягом останніх 20 років і вже довів свою успішність. Крім того, він є прийнятним та зрозумілим для інституціональних інвесторів. Протягом останнього року Асоціація вела переговори, ми перебували в постійному діалозі з міжнародними інституціями. Вони потенційно відкриті, висловлюють інтерес до цього проекту, і єдиною умовою, щоб даний фонд відбувся, є фінансова участь держави, хоча б у мінімальному розмірі. Асоціація та її члени докладуть максимум зусиль для втілення та реалізації проекту Фонду Фондів».

Зі свого боку Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН підтримав пропозицію створення Фонду фондів для розвитку українських стартапів, який може бути профінансований за рахунок Державного бюджету та коштом крупних міжнародних інвесторів, передає прес-служба Кабміну.

Користуйтесь консультацією: Персонал банків рік за роком буде тільки скорочуватись завдяки FinTech-стартапам

Глава Уряду запропонував сформувати концепцію роботи Фонду і поєднати його діяльність з роботою Ради інновацій, утвердження якої відбудеться найближчим часом. Володимир Гройсман додав, що обговорення та схвалення такої концепції дозволить Уряду швидко опрацювати можливості участі держави у формуванні бюджету Фонду.

Прем’єр висловив думку, що в Україні потрібно створити замкнену екосистему підтримки інвестицій та інновацій, яка сприятиме розробці технологічних рішень та впровадженню їх в економіку, а заразом зніме накопичені проблеми інвестиційного розвитку в частині тиску на бізнес.

Він нагадав, що зараз вже є чотири дієві механізми такої системи: Офіс залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest, Національний комітет з промислового розвитку, Офіс з просування експорту, Рада з підтримки інновацій. «Це такі інструменти, які дозволяють нам системно вирішувати проблеми», – сказав Глава Уряду.

Джерело: FinPost

Вспомните новость: А всё таки будущее у страны есть: Украинский стартап TripMyDream получил главный приз 500 тыс. $ в качестве инвестиции

  • 1486

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 1486

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст