Головна Юридичний світ ... Події Святковий семінар до дня Бухгалтера на тему «Податкова звітність за 1 півріччя 2018 року – огляд останніх новацій та роз’яснень» Святковий семінар до дня Бухгалтера на тему «Пода...

Святковий семінар до дня Бухгалтера на тему «Податкова звітність за 1 півріччя 2018 року – огляд останніх новацій та роз’яснень»

19.06.2018
Автор: VNS consult
Переглядів : 1603
 - 0_18474600_1529394254_5b28b44e2d23c.jpg
Дата події
2018-07-11
Час проведення: 10:00-12:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Online

Шановні Бухгалтери!

ТОВ “ВіеНеС” вітає Вас з професійним святом – Днем Бухгалтера!

Та запрошує взяти участь у святковому семінарі,

що відбудеться у м. Львів 11 липня 2018 року!

Тема семінару:

«Податкова звітність за 1 півріччя 2018 року – огляд останніх новацій та роз’яснень»

Крім офіційної частини на Вас чекає розіграш

цінних призів та святкові подаруночки!!!

Заздалегідь приймаються письмові запитання слухачів

для надання відповідей в ході або по закінченню семінару.

Доповідачі семінару:

ДМИТРО СУШКО

Кандидат економічних наук, податковий консультант, сертифікований аудитор, судовий експерт Міністерства юстиції України, член Аудиторської палати України, член ради Палати податкових консультантів, сертифікований фахівець по програмам міжнародних стандартів фінансової звітності IAB та DipIFR ACCA, лектор акредитованого в Україні центру Міжнародної асоціації бухгалтерів - IAB, Великобританія, автор запатентованих методик по складанню аудиторських звітів, численних статей у фахових і ділових виданнях, керуючий партнер групи компаній PSP Audit.

КАТЕРИНА ПРОСКУРА

Доктор економічних наук, сертифікований аудитор, судовий експерт Міністерства юстиції України, лектор Аудиторської палати України, сертифікований фахівець по програмі міжнародних стандартів фінансової звітності DipIFR ACCA,автор численних статей у фахових виданнях, керівник практики з аудиту групи компанії PSP Audit.

План семінару:

Блок 1. Податок на прибуток підприємств

Перспектива існування податку на прибуток в Україні в світлі ймовірного прийняття законопроекту про податок на виведений капітал з 1 січня 2019 року. Огляд ключових норм законопроектупро податок на виведений капітал.

Дохід від будь-якої діяльності. Зміст показника: від визначення періодичності звітування до податкового навантаження.

Фінансовий результат до оподаткування за ПСБО чи МСФЗ. Для кого право, а для кого обов’язок вести облік за МСФЗ. Новий статус фінансової звітності. Оновлений Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність».

Податкові різниці. Нові різниці з 2018 року для операцій з імпорту товарів, допомоги спорту, компенсації путівок працівникам. Обговорення порядку заповнення найбільш актуальних різниць по операціям з основними засобами, резервом сумнівних боргів, безнадійній дебіторській заборгованості, нарахованим відсоткам по кредитам (позикам), благодійництву, фінансовій допомозі, безоплатним роздачам, штрафним санкціям, контрольованим операціям, збиткам минулих періодів, тощо.Аналіз податкових консультацій.

Зменшення податку на суми податку сплачені за кордоном, авансовий внесок при нарахуванні дивідендів.

Оподаткування виплат нерезидентам: бенефіціарний статус нерезидента, оподаткування операцій, що виконуються нерезидентами поза межами митної території України, тощо. Аналіз податкових консультацій.

Податкові перевірки: від практики перевірок до можливості реалізації окремих положень методичних рекомендацій для фіскалів: «реальність операцій», «чистота контрагента».Увага до первинних документів (своєчасністьвідображення, використання факсиміле, статус рахунку-фактури, митної декларації, товарно-транспортної накладної, акту наданих послуг при орендних операціях). Методологія бухгалтерського обліку: собівартість робіт (послуг), курсові різниці, визнання доходу по судовим рішенням. Ризики інвентаризації залишків запасів.

Блок 2. Трансфертне ціноутворення

Порогові показники для визнання операцій контрольованими збільшено.Правильність визначення показника доходу та операції, що може бути визнана контрольованою.

Види контрольованих операцій та критерії визнання осіб пов’язаними розширено.

Перелік «низькоподаткових» юрисдикцій – оновлено, перелік «особливих» організаційно-правових форм нерезидентів – перше застосування.

Подання звіту про контрольовані операції за 2017 рік.

Вимоги до інформації в документації з трансфертного ціноутворення (нове: чисельність працівників, опис структури управління, опис діяльності та стратегії ділової активності, аналіз відповідних ринків, конкуренти, копії договорів та платіжних документів).

Строк зберігання документів по контрольованим операціями

Фінансові коефіцієнти для методу перепродажу, «витрати плюс», чистого прибутку.

Джерела інформації для пошуку зіставних операцій (будь-які джерела, інформація з яких отримана з дотриманням вимог законодавства; інформація, отримана податковими органами в межах міжнародних угод).

Критерії для зіставлення (однаковий КВЕД, відсутність збитків, відсутність акціонерів та/або дочірніх компаній, період здійснення зіставних операцій).

Самостійне коригування (застосовується максимальне або мінімальне значення діапазону). Особливий додаток ТЦ до декларації з податку на прибуток.

Підстави для перевірки контрольованих операцій. Строк позовної давності та зберігання документів. Нові штрафні санкції. Перша практика податкових перевірок та огляд судової практики.

Блок 3. Податок на додану вартість: аналіз актуальної практики

Нова форма декларації з ПДВ: аналіз змін, особливості заповнення оновлених додатків, зміни в порядку заповнення.

Нюанси заповнення розрахунків коригування до податкових накладних: причини неприйняття РК та зупинки їх реєстрації. Окремі особливості реєстрації РК.

Зупинка реєстрації податкових накладних: як працює знову оновлений механізм зупинки реєстрації податкових накладних: критерії ризиковості операцій, платників податку та коли у платника виникає позитивна податкова історія. Порядок и особливості розблокування податкових накладних і розрахунків коригування. Порядок оскарження правомірності рішень комісії про відмову від реєстрації податкової накладної. Аналіз судової практики оскарження таких рішень ДФСУ.

Огляд актуальних податкових консультацій та роз’яснень стосовно практики оподаткування ПДВ.

Особливості визначення об’єкта і бази оподаткування ПДВ для окремих операцій: ЗЕД, використання не у господарській діяльності, місце постачання при імпорті і експорті послуг.

Нюанси бухгалтерського обліку ПДВ: особливості застосування Інструкції з бухгалтерського обліку податку на додану вартість, типові помилки.

Методика контролю платників ПДВ з боку органів ДФСУ: комплексне відпрацювання податкових ризиків.

Блок 4. Оподаткування доходів фізичних осіб: практика нарахування та сплати ПДФО, військового збору, ЄСВ

База оподаткування ПДФО, військового збору і ЄСВ в залежності від виду оподаткованого доходу. Відмінності між трудовими і цивільно-правовими відносинами. Ризики визнання трудовими цивільно правових відносин та фінансові наслідки такого визнання.

Оподаткування витрат на відрядження, розміри добових та нюанси визначення витрат, що не є об’єктом оподаткування. Документування витрат на відрядження, ризики неналежного документування

Податкова соціальна пільга: чому відмінена?Матеріальна допомога. Витрати на навчання.

Відпускний період: нюанси розрахунку відпускних за різними видами відпусток. Аналіз практики розрахунку відпускних та типові помилок.

Зміни до Закону про ЄСВ (Пенсійна реформа): нове у визначенні пенсійного віку, поняття страхового стажу: що ж це таке і на що впливає, збільшення максимальної межі для ЄСВ, перелік платників ЄСВ.

Нюанси застосування штрафних санкцій за порушення трудової дисципліни.

Особливості оподаткування і декларування доходів, виплачуваних фізичним особам – підприємцям, нюанси обчислення і сплати ними ЄСВ.

Аналіз останніх консультацій ДФСУ і Мінсоцполітики стосовно нарахування, виплати та оподаткування доходів фізичних осіб.

Блок 5. Спрощена система оподаткування: нюанси застосування

Можливі режими оподаткування юридичних та фізичних осіб – підприємців.

Критерії перебування на певній групі і правила переходу з групи на групу і нюанси роботи. Та ризики порушення умов перебування в тій чи іншій групі платників єдиного податку.

Хто не може бути суб'єктом спрощеної системи оподаткування: види діяльності та окремі операції. Наслідки порушення критеріїв перебування на спрощеній системі оподаткування.

Ставки єдиного податку, механізм нарахування і сплати податку в залежності від групи, податкові періоди.

Особливості сплати єдиного соціального внеску платниками єдиного податку – фізичними особами.

Склад доходів платників єдиного податку та їх визнання: для фізичних і юридичних осіб.

Зовнішньоекономічні операції: дохід в іноземній валюті, курсові різниці, особливості митного оформлення, оподаткування ПДВ.

Здійснення комісійних операцій, а також операцій за агентськими договорами та договорами доручення.

Безоплатно отримані активи і безнадійна кредиторська заборгованість.

Аналіз останніх роз’яснень та консультацій ДФСУ щодо нарахування та сплати єдиного податку.

Для участі необхідно:

  • Отримати рахунок одним із наступних способів:

або завантажити на офіційному сайті – www.vnsconsult.com

або написати нам лист на пошту - vns.lviv@gmail.com , де вказати назву підприємства та ЄДРПОУ

  • Оплатити участь

Важливо знати:

  • Всі необхідні звітні документи видаємо у день проведення семінару.
  • Для державних та бюджетних підприємств документи, при потребі, готуємо заздалегідь.
  • Є можливість почути відповіді на Ваші запитання. Якщо Ви хочете отримати їх на семінарі, відправляйте попередньо на вказану нижче електронну пошту, щоб лектори розрахували час та доступно Вам відповіли.
  • Програма буде доповнена всіма актуальними питаннями на день проведення семінару.
  • Для учасників з інших регіонів, при необхідності, пропонуються додаткові послуги по перебуванню у м. Львові (поселення та інше)
  • Після семінару кожному учаснику надається конспект з усіма матеріалами.

Семінар відбудеться:

11 липня 2018 року

м. Львів, вул. Поліщука 78А

Конференц-зал готелю «NOTABENE»

Посилання на місце розташування - http://notabenehotel.com/ua/contact/

Реєстрація з 10:00 год.

Час проведення з 10:30 до 16:00 год.

Обід в ресторані з 13:00 до 13:30 год.

Реєстрація відкрита!

Вартість участі у семінарі 490 грн.

До вартості входить:

  • Повний день навчання, консультацій
  • Відповіді на запитання (прохання сформулювати заздалегідь)
  • Індивідуальні роз’яснення
  • Конспект семінару
  • Обід в ресторані
  • Набір ділових аксесуарів (ручка, зошит для запису)

* Залишились питання? Пишіть або телефонуйте:

м. Київ тел. (044) 332-72-73

моб. Life+38063-431-08-99

моб. MTC +38066-038-46-47

моб. Київстар +38067-813-19-98

електронна пошта: vns.lviv@gmail.com

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ВІЕНЕС КОНСАЛТ”

ЄДРПОУ 39455211

р/р26009053822264

Банк ПАТ “ПРИВАТБАНК” м. Львів

МФО 325321

1603
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст