Головна Блог ... Новини СЕРГІЙ ШКЛЯР: МІН'ЮСТ ЗАБЕЗПЕЧИВ ВИПЛАТУ 2,1 МЛРД ГРН АЛІМЕНТІВ СЕРГІЙ ШКЛЯР: МІН'ЮСТ ЗАБЕЗПЕЧИВ ВИПЛАТУ 2,1 МЛРД ...

СЕРГІЙ ШКЛЯР: МІН'ЮСТ ЗАБЕЗПЕЧИВ ВИПЛАТУ 2,1 МЛРД ГРН АЛІМЕНТІВ

Відключити рекламу
СЕРГІЙ ШКЛЯР: МІН'ЮСТ ЗАБЕЗПЕЧИВ ВИПЛАТУ 2,1 МЛРД ГРН АЛІМЕНТІВ - tn1_0_24990700_1512669033_5a297f693d0ba.jpg

Міністерство юстиції продовжує реалізацію комплексної реформи примусового виконання рішень, спрямовану на підвищення ефективності діяльності органів та осіб, які здійснюють примусове виконання. Про це, презентуючи результати роботи державної виконавчої служби за 11 місяців цього року, повідомив заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр.

«З метою вирішення однієї з найгостріших соціальних проблем – виконання рішень про стягнення аліментів, органами державної виконавчої служби з початку року забезпечено сплату 2,1 млрд грн аліментів на користь 560 тисяч дітей. Найбільші суми стягнуто з боржників у Дніпропетровській, Донецькій та Запорізькій областях», - повідомив заступник Міністра.

Згадайте новину: «Реформа виконавчого провадження - це те, на що чекає суспільство» - заступник міністра юстиції Павло Мороз

Він додав, що питання стягнення аліментів – одне з пріоритетних у роботі Мін'юсту. Про це свідчить і напрацьований Міністерством юстиції законопроект для посилення відповідальності злісних неплатників аліментів, борг яких перевищує 6 місяців. Наразі законопроект прийнято у першому читанні і сьогодні він повинен бути розглянутий Верховною Радою у другому читанні.

«Тисячі дітей, які не отримують аліментів, чекають на голоси народних депутатів. Впевнений, Закон, який надасть можливість всім українським дітям отримати захист держави, буде прийнятий Парламентом у другому читанні», - зауважив Сергій Шкляр.

Заступник Міністра юстиції також повідомив, що станом на 1 грудня державними виконавцями стягнуто з недобросовісних роботодавців понад 325 млн грн заборгованості по заробітній платі, забезпечивши при цьому право на отримання зарплати 40 тисяч громадян.

Згадайте новину: Стягувати аліменти по-новому: адвокати розповідають, як

Крім цього, з початку року державною виконавчою службою фактично повернуто до державної та комунальної власності 609 земельних ділянок загальною площею близько 25 тисяч гектарів.

За словами Сергія Шкляра, в результаті вже запроваджених змін, серед яких забезпечення мотивації державних виконавців, значно зросла кількість виконаних рішень. Про це свідчать показники стягнутого виконавчого збору, який за 11 місяців 2017 року склав понад 744 млн грн. Це на 130 млн грн. більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Користуйтеся консультацією: Закордонний алімент або що робити, коли один із батьків іноземець або перебуває не в Україні

Джерело: minjust.gov.ua

  • 1036

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 1036

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст