Головна Блог ... Новини Роман Маселко: Вища рада правосуддя не подовжила повноваження скандальних суддів Кицюка та Білика Роман Маселко: Вища рада правосуддя не подовжила п...

Роман Маселко: Вища рада правосуддя не подовжила повноваження скандальних суддів Кицюка та Білика

Відключити рекламу
Роман Маселко: Вища рада правосуддя не подовжила повноваження скандальних суддів Кицюка та Білика - tn1_0_56100900_1504633867_59aee40b89034.jpg

На засіданні 5 вересня 2017 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення відмовити у внесенні подання Президентові України про призначення Білика Олександра Володимировича на посаду судді Голосіївського районного суду міста Києва, Кицюка Віктора Петровича на посаду судді Печерського районного суду міста Києва та Ноздрякова Станіслава Вікторовича на посаду судді Подільського районного суду міста Києва.

Під час перевірки відомостей стосовно цих кандидатів виявлено обставини, що свідчать про їх невідповідність критерію доброчесності, професійної етики та можуть негативно вплинути на суспільну довіру до судової влади.

Вспомните новость: Дисциплинарная палата Совета правосудия отказалась уволить судью Печерского райсуда Киева В. Кицюка

Зокрема, було встановлено, що суддею Голосіївського районного суду міста Києва Біликом О.В. винесено дев’ять постанов про позбавлення осіб права керування транспортними засобами строком на три місяці в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності Законом України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні». Сімох осіб у подальшому звільнено від адміністративної відповідальності на підставі статей 4, 7 Закону України «Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України».

Відповідно до пункту 13 частини другої статті 3 Закону України «Про очищення влади» до судді, який ухвалив вказані рішення, застосовується заборона, передбачена частиною третьою статті 1 цього Закону.

Доповідачі з вказаного питання, член ВРП І.Мамонтова зауважила, що в декларації доброчесності судді Білик О.В. повідомив, що ним не приймались одноособово або у колегії суддів рішення, передбачені статтею 3 Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні», та що до нього не застосовуються заборони, визначені Законом України «Про очищення влади». Перевіркою виявлено, що ця інформація не відповідає дійсності.

Згадайте новину: Верховна Рада України надала згоду на арешт суддів Печерського районного суду м. Києва Оксани Царевич, Віктора Кицюка та Сергія Вовка

Крім того, на запит Вищої ради юстиції від 18 листопада 2016 року Генеральна прокуратура України повідомила, що Департаментом спеціальних розслідувань під час розслідування кримінальних проваджень щодо переслідування учасників мирних акцій протесту під час Революції гідності перевіряється законність дій 16 суддів, зокрема судді Голосіївського районного суду міста Києва Білика О.В.

Перевіркою, яку здійснила член ВРП І.Мамонтова, було також встановлено, що прокуратурою міста Києва 3 лютого 2015 року судді Кицюку В.П. повідомлено про підозру (матеріали стосовно судді 5 лютого 2015 року виділено в окреме провадження) у кримінальному провадженні за фактами організації вищими службовими особами Міністерства внутрішніх справ України за попередньою змовою з вищими службовими особами органів прокуратури, судової влади, інших органів державної влади та невстановленими особами масових зловживань службовим становищем, перевищення влади працівниками правоохоронних органів та прийняття судами завідомо неправосудних рішень з метою незаконного переслідування учасників руху «Автомайдан» під час масових акцій протесту у період з листопада 2013 року по лютий 2014 року.

Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні за обвинуваченням Кицюка В.П. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 375 Кримінального кодексу України, 19 лютого 2016 року скеровано до Шевченківського районного суду міста Києва для розгляду по суті.

Вспомните новость: Председатель ВСУ Романюк: Портнов требовал от меня, чтобы я не поддерживал представление по судьям Печерского суда Царевич, Вовк, Кицюк

Крім того, порушення в діях судді під час розгляду справ стосовно активістів Євромайдану були констатовано у рішенні Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя. Водночас через закінчення строку у притягненні Кицюка В.П. до дисциплінарної відповідальності було відмовлено.

Під час перевірки констатовано, що у декларації доброчесності судді за 2016 рік Кицюк В.П., зокрема, зазначив, що ним «не приймались одноособово або у колегії суддів рішення, передбачені статтею 3 Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні», «пройдено перевірку відповідно до Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні», за результатами якої не встановлено фактів, що свідчать про порушення мною присяги судді, та не виявлено підстав для притягнення мене до дисциплінарної відповідальності» та що до нього «не застосовуються заборони, визначені Законом України «Про очищення влади».

У результаті перевірки матеріалів стосовно кандидата на посаду судді Подільського районного суду міста Києва Ноздрякова С.В. доповідач із вказаного питання, член Ради Мірошниченко А.М. встановив, що кандидат не відобразив належне йому майно у декларації про майно, доходи та витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 та 2016 роки, у членів ВРП виникли також запитання щодо джерел походження майна та підстав отримання від незнайомої особи у подарунок двох земельних ділянок та будинку. Окрім того, Вища рада правосуддя погодилася із обґрунтованістю висновків членів ВРЮ за 2013 рік стосовно наявності ознак порушення присяги у діях судді Ноздрякова С.В. під час розгляду низки кримінальних справ.

Згадайте новину: Суддю Білика, який позбавляв водійських прав за поїздку в "Межигір'я", ВККС рекомендувала призначити на посаду безстроково


Роман Маселко

Судді Віктор Кицюк і Олександр Білик фсьо !

ВРП відмовила у внесенні подання про їх призначення суддями безстроково, а отже вони підлягають звільненню.

Якщо суспільству не байдуже і воно активно відстоює свою позицію, то ВРП непогано працює.

Отже треба мобілізовуватись перед прийняттям рішень по Верховному суду, тоді є шанс, що недоброчесні не пройдуть.

P.S.
Суддя Печерського суду Кицюк разом з суддею Царевич у часи Революції Гідності на підставі сфальшованих документів позбавляв прав керування учасників поїздки до Межигіря 29.12.13 року.

Особливістю справи Кицюка є те, що прокуратурою встановлено факт втручання в автоматизовану систему суду і усі справи Автомайдану потрапили лише до двох суддів - Царевич та Кицюка. А розподіл справ проводився рідною сестрою Кицюка, яка працювала тоді помічницею голови суду - Отрош. Цей факт давав можливість встановити чому ж судді масово виносили рішення проти активістів, підтвердити тиск на цих суддів та організованість цих дій.

Але член ВРП А.Лесько, яка була доповідачем по дисциплінарній справі Кицюка нічого не зробила для того, щоб перевірити ці факти. Більше того, відмовила мені навіть в ознайомленні з матеріалами справи та в задоволенні усіх клопотань.

У підсумку, ВРП взагалі відмовилась будь-яким чином покарати Кицюка.

Сьогодні ж ВРП відмовилась продовжити його повноваження безстроково. Це не покарання, але тепер Кицюк хоча б вже не буде отримувати зарплату та мати статус судді.

Суддю Голосіївського суду м. Києва - Білика Олександра я називаю "Царевич у штанях", бо він, як і Царевич позбавив прав аж 9 невинних учасників поїздки до Межигіря. Але не лише повністю уник будь-якого покарання, але і у 2016 році був рекомендований діючою ВККС на обрання безстроково.
Тепер і його буде звільнено.

Переконаний, що лише завдяки громадськості, яка виявила ці факти і жорстко поставила вимоги про звільнення цих суддів ми сьогодні отримали такий результат.


Джерело: Facebook

  • 1043

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 1043

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст