Головна Сервіси для юристів ... Закони Про судоустрій і статус суддів Стаття 138. Державний захист суддів та членів їхніх сімей Стаття 138. Державний захист суддів та членів їхні...

Стаття 138. Державний захист суддів та членів їхніх сімей

Про судоустрій і статус суддів (ЗМІСТ) Інші закони
  • 314

    Переглядів

  • 314

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Судді, члени їхніх сімей та їхнє майно перебувають під особливим захистом держави. Підрозділи відомчої воєнізованої охорони Державної судової адміністрації України зобов’язані вживати необхідних заходів для забезпечення безпеки судді, членів його сім’ї, збереження їхнього майна, якщо від судді надійде відповідна заява.

    {Частина перша статті 138 із змінами, внесеними згідно із Законом № 580-VIII від 02.07.2015 }

    2. Вчинені у зв’язку зі службовою діяльністю судді посягання на його життя і здоров’я, знищення чи пошкодження його майна, погроза вбивством, насильством чи пошкодженням майна судді, образа чи наклеп на нього, а також посягання на життя і здоров’я близьких родичів судді (батьків, дружини, чоловіка, дітей), погроза їм вбивством, пошкодженням майна тягнуть за собою відповідальність, установлену законом.

    3. Суддя має право на забезпечення засобами захисту, які йому надаються відомчою воєнізованою охороною Державної судової адміністрації України.

    {Частина третя статті 138 із змінами, внесеними згідно із Законом № 580-VIII від 02.07.2015 }

    Попередня

    138/333

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст