Головна Сервіси для юристів ... Закони Про прокуратуру Стаття 50. Оскарження рішення, прийнятого за результатами дисциплінарного провадження Стаття 50. Оскарження рішення, прийнятого за резул...

Стаття 50. Оскарження рішення, прийнятого за результатами дисциплінарного провадження

Про прокуратуру (ЗМІСТ) Інші закони
  • 1593

    Переглядів

  • 1593

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Прокурор може оскаржити рішення, прийняте за результатами дисциплінарного провадження, до адміністративного суду або до Вищої ради правосуддя протягом одного місяця з дня вручення йому чи отримання ним поштою копії рішення.

    {Частина перша статті 50 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1798-VIII від 21.12.2016 }

    2. Розгляд адміністративного позову щодо оскарження рішення Вищої ради правосуддя здійснюється в порядку, визначеному процесуальним законом.

    {Частина друга статті 50 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1798-VIII від 21.12.2016 }

    3. Подання адміністративного позову до суду на рішення Вищої ради правосуддя про притягнення прокурора до дисциплінарної відповідальності або про неможливість подальшого перебування особи на посаді прокурора не зупиняє дію такого рішення, але суд у порядку забезпечення адміністративного позову може відповідною ухвалою зупинити дію рішення Вищої ради правосуддя про притягнення прокурора до дисциплінарної відповідальності або про неможливість подальшого перебування особи на посаді.

    {Частина третя статті 50 в редакції Закону № 1798-VIII від 21.12.2016 }

    Попередня

    56/100

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст