Головна Сервіси для юристів ... Закони Про музеї та музейну справу Стаття 21. Збереження Музейного фонду України

Стаття 21. Збереження Музейного фонду України

Про музеї та музейну справу (ЗМІСТ) Інші закони
  • 948

    Переглядів

  • 948

    Переглядів

  • Додати в обране

    З метою збереження музейних предметів, музейних колекцій, музейних зібрань та предметів музейного значення власники або уповноважені ними органи зобов'язані створити належні умови, у тому числі спеціальний науково обґрунтований режим їх зберігання, та здійснювати консервацію і реставрацію.

    Вимоги до умов зберігання та обліку музейних предметів, музейних колекцій визначає центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах культури та мистецтв.

    {Частина друга статті 21 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5461-VI від 16.10.2012 }

    Знищення музейних предметів та предметів музейного значення Музейного фонду України забороняється.

    У разі втрати або руйнування музейних предметів, що належать до державної частини Музейного фонду України, вони можуть вилучатися з фондово-облікової документації лише за рішенням центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах культури та мистецтв на підставі висновків експертно-фондової комісії.

    {Частина четверта статті 21 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5461-VI від 16.10.2012 }

    {Стаття 21 із змінами, внесеними згідно із Законом № 659-XIV від 14.05.99 ; в редакції Закону № 1709-VI від 05.11.2009 }

    Попередня

    23/33

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст