Головна Блог ... Новини Платника податку не можна притягнути до відповідальності, якщо він діяв згідно наданої податкової консультації Платника податку не можна притягнути до відповідал...

Платника податку не можна притягнути до відповідальності, якщо він діяв згідно наданої податкової консультації

  • Автор: 

    Соля

  • 4

  • 0

  • 2341

Відключити рекламу
Платника податку не можна притягнути до відповідальності, якщо він діяв згідно наданої податкової консультації - tn1_platnika_ne_mogna_prityagnuti_do_vidpovidalnosti_yakshcho_vin_diyav_zgidno_nadanoi_podatkovoi_konsultatsii_59142b3dbae1c.jpg

Якщо платник податків діяв відповідно до наданої йому в письмовій формі індивідуальної податкової консультації, то його не можна притягнути до відповідальності, - звертають увагу в ГУ ДФС у Волинській області.

Така норма випливає з пункту 53.1 статті 53 Податкового кодексу України, яка передбачає, що не може бути притягнуто до відповідальності, включаючи фінансової (штрафні санкції та/або пеня), платника податків (податкового агента або його посадову особу), який діяв відповідно до індивідуальної податкової консультації, наданої йому у письмовій формі, а також узагальнюючої податкової консультації, за діяння, що містить ознаки податкового правопорушення, зокрема на підставі того, що у подальшому така податкова консультація була змінена або скасована.

Водночас платник податків повинні врахувати, що до індивідуальної податкової консультації вказані положення застосовуються за умови, що вона зареєстрована в єдиній базі індивідуальних податкових консультацій.

У випадку, коли роз’яснення, наведені у індивідуальній податковій консультації суперечать положенням узагальнюючої податкової консультації, застосовуються положення узагальнюючої податкової консультації.

Платник податків або податковий агент, які діяли відповідно до податкової консультації, не звільняються від обов'язку сплати податкового зобов'язання, визначеного Податковим кодексом.

Джерело: Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області

Згадайте новину: Мінфін роз'яснив порядок звільнення від сплати ЄСВ у разі зупинення адвокатської діяльності

ДФС надало адвокатам роз'яснення щодо підтвердження їх витрат в межах професійної діяльності, в тому числі віднесення витрат на оренду

Оплата за стажування включається до оподаткованого доходу адвоката — роз”яснення ДФС

ТЕМА: ДФС: ФОП не може здійснювати адвокатську діяльність, а щодо доходів отриманих від адвокатської діяльності спрощена система оподаткування не застосовується (від 21.03.2017 № 3782/К/99-99-13-02-03-14)

  • 2341

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 2341

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст