Головна Блог ... Новини Названо дві умови запуску вільного ринку сільськогосподарської землі Названо дві умови запуску вільного ринку сільськог...

Названо дві умови запуску вільного ринку сільськогосподарської землі

Відключити рекламу
Названо дві умови запуску вільного ринку сільськогосподарської землі - tn1_0_45181600_1526557436_5afd6afc6e57a.jpg

Перш ніж запускати вільний ринок земель в Україні, потрібно забезпечити власникам цих земель виконання двох умов. Про це повідомив народний депутат, член депутатської фракції політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Іван Мірошніченко на V Міжнародній конференції аграрних інвесторів, повідомляє кореспондент AgroPolit.com.

За оцінками народного депутата, на сьогодні розпайовано 27 млн га с/г земель, тобто 71% перебуває у власності людей. Водночас державі належить 10 млн га земель сільськогосподарського призначення.

Іван Мірошніченко наголошує, що для запуску ринку землі власник паю, виробник та орендатор потребують двох важливих речей:

Перша – власник паю, виробник та орендатор мають отримати конкурентний доступ до фінансів.

Кожен, хто орендує землю через іпотечне фінансування, зможе викупити землю, заплативши 10-20% і взяти достроковий дешевий кредит. Все одно люди платять оренду за паї, вартість кредиту буде такою ж, проте в такому разу вони знатимуть що земля буде їхньою», – розповідає депутат.

Друга – альтернатива вибору щодо паю: продати чи побудувати з його допомогою власний бізнес.

Згадайте новину: Кому разрешат покупать землю, и почему это важно

«Власник паю може не лише продати землю, а й побудувати на ній свій бізнес. Для створення сімейних ферм потрібно закласти економічний механізм. Пайовикам повинні дати дешевий довгостроковий кредит і проект, у якому вони будуть конкурентоспроможними», – каже він.

За словами народного депутата, коли б не відкрили земельний ринок, цьому повинно передувати прийняття низки законопроектів, які виконають ці дві умови.

Підтримка в доступі до фінансів та створенні сімейного фермерського бізнесу повинні голосуватися в один день одним пакетом, але мають бути розведені в часі. В українського власника повинен бути пріоритет перед іноземними інвесторами, щоб була ліквідність, конкурентоспроможність та подорожчання фермерських земель», – запевняє Мірошніченко.

  • 1247

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 1247

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст