Головна Блог ... Новини Наталія Корчак: За рік НАЗК склало та направило до суду 276 адмінпротоколів Наталія Корчак: За рік НАЗК склало та направило до...

Наталія Корчак: За рік НАЗК склало та направило до суду 276 адмінпротоколів

Відключити рекламу
Наталія Корчак: За рік НАЗК склало та направило до суду 276 адмінпротоколів - tn1_0_66992200_1502815731_599325f3a3974.jpg

За рік Національне агентство з питань запобігання корупції склало на направило до суду 276 протоколів про адміністративні правопорушення. Про це сьогодні під час брифінгу з нагоди річниці роботи заявила Голова НАЗК Наталія Корчак.

За словами Наталії Корчак, за несвоєчасне подання декларацій або порушення обмежень щодо отримання подарунків Національне агентство склало 5 протоколів стосовно народних депутатів України. Крім того, 2 протоколи було складено щодо суддів Вищих судів, 2 – щодо заступників міністрів, 18 – щодо посадових осіб міністерств і відомств, 18 – щодо депутатів та голів місцевих рад, а також 180 протоколів щодо керівників політичних партій.

Згадайте новину: Петренко: Мін'юст підготував перезапуск НАЗК з відставкою Корчак

За порушення вимог законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та порушення обмежень щодо отримання подарунків НАЗК склало 67 протоколів, за несвоєчасне подання декларацій – 28 протоколів, 1 протокол щодо запобігання і виявлення корупції та 180 протоколів за результатами аналізу звітів політичних партій.

В результаті за понад 150 протоколами суди ухвалили рішення на користь НАЗК. Водночас більше 60 протоколів оскаржені в апеляційних інстанціях або очікують на рішення судів.

Як зазначила Наталія Корчак, за рік НАЗК внесло 15 приписів про необхідність усунення причин і умов, що сприяють вчиненню корупційних правопорушень. Такі приписи були винесені керівникам 5 міністерств, 6 інших центральних органів виконавчої влади та керівникам 4 органів місцевого самоврядування.

Згадайте новину: У НАЗК прокоментували ситуацію із збоєм у роботі реєстру е-декларацій: За що Корчак отримує гроші ?

Нагадаємо, що рік тому Національне агентство з питань запобігання корупції своїм рішенням визначило 15 серпня 2016 року початком свої діяльності. НАЗК є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, відповідальним за формування антикорупційної політики та запобігання корупції. Створення НАЗК було однією з передумов отримання Україною безвізового режиму з ЄС та успішної співпраці з МВФ.

Наразі у НАЗК працює 7 департаментів, управління бухгалтерського обліку, відділ правового забезпечення та декілька секторів, у складі агентства 238 осіб.

Джерело: Національне агентство з питань запобігання корупції

Згадайте новину: НАЗК вчитиме чиновників заповнювати електронні декларації

  • 1089

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 1089

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст