Головна Блог ... Новини НАТАЛІЯ БЕРНАЦЬКА: УРЯД ПІДТРИМАВ ІНІЦІАТИВИ МІН’ЮСТУ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ РЕАЛІЗАЦІЮ ПОЛОЖЕНЬ ЗАКОНУ #ЧУЖИХДІТЕЙНЕБУВАЄ НАТАЛІЯ БЕРНАЦЬКА: УРЯД ПІДТРИМАВ ІНІЦІАТИВИ МІН’Ю...

НАТАЛІЯ БЕРНАЦЬКА: УРЯД ПІДТРИМАВ ІНІЦІАТИВИ МІН’ЮСТУ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ РЕАЛІЗАЦІЮ ПОЛОЖЕНЬ ЗАКОНУ #ЧУЖИХДІТЕЙНЕБУВАЄ

эксклюзив
Відключити рекламу
НАТАЛІЯ БЕРНАЦЬКА: УРЯД ПІДТРИМАВ ІНІЦІАТИВИ МІН’ЮСТУ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ РЕАЛІЗАЦІЮ ПОЛОЖЕНЬ ЗАКОНУ #ЧУЖИХДІТЕЙНЕБУВАЄ - tn1_nataliya_bernatska_uryad_pidtrimav_initsiativi_min_yustu_yaki_zabezpechat_realizatsiyu_pologen_zakonu_chugihditeynebuvae1_5a85d503626de.jpg

У ході засідання (14.02.2018р.) Кабінету Міністрів впідтримав розроблену Міністерством юстиції постанову, яка забезпечить приведення низки нормативно-правових актів у відповідність із Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», більш відомого як закон #ЧужихДітейНеБуває.

За словами першого заступник Міністра юстиції Наталії Бернацької, Мін’юст почав активну боротьбу за права жінок та дітей. І боротьба з неплатниками аліментів – один з її пріоритетів.

Користуйтесь консультацією: З ким буде проживати дитина після розлучення батьків

«Даною постановою вносяться зміни до чинних правових документів, які дадуть можливість привести їх у повну відповідність із прийнятим законом, який почав діяти 6 лютого», - зауважила вона.

Наталія Бернацька нагадала, що розроблений Мін’юстом та прийнятий Верховною Радою закон запроваджує значно жорсткіші методи впливу на злісних неплатників аліментів. Якщо заборгованість боржника перевищує суму за 6 місяців, державний виконавець зобов'язаний винести постанову про:

  1. встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України;
  2. встановлення тимчасового обмеження боржника у праві управління транспортними засобами;
  3. встановлення тимчасового обмеження боржника у праві користування вогнепальною мисливською, пневматичною і холодною зброєю;
  4. встановлення тимчасового обмеження боржника у праві на мисливство.

Також для неплатників вводиться новий вид адміністративного стягнення – суспільно корисні роботи на строк від 120 до 240 годин. Оплата за такі роботи спрямовується на погашення заборгованості зі сплати аліментів. У разі ухилення від суспільно корисних робіт їх може бути замінено адміністративним арештом на строк до 15 діб.

Читайте статті: Відібрати не можна залишити або визначення місця проживання дитини через суд

Практичні аспекти супроводження представником справ щодо визначення місця проживання малолітньої дитини з батьком

Джерело: minjust.gov.ua

  • 1497

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 1497

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст