Стаття 427. Вимоги до касаційної скарги

Кримінальний процесуальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 5653

    Переглядів

  • 5653

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Касаційна скарга подається в письмовій формі.

    2. У касаційній скарзі зазначаються:

    1) найменування суду касаційної інстанції;

    2) прізвище, ім’я, по батькові (найменування), поштова адреса особи, яка подає касаційну скаргу, а також номер засобу зв’язку, адреса електронної пошти, якщо такі є;

    3) судове рішення, що оскаржується;

    4) обґрунтування вимог особи, яка подала касаційну скаргу, із зазначенням того, у чому полягає незаконність чи необґрунтованість судового рішення;

    5) вимоги особи, яка подає касаційну скаргу, до суду касаційної інстанції;

    6) перелік матеріалів, які додаються.

    3. Якщо особа не бажає брати участі у касаційному розгляді, вона зазначає це в касаційній скарзі.

    4. Касаційна скарга підписується особою, яка її подає. Якщо касаційну скаргу подає захисник, представник потерпілого, до неї додаються оформлені належним чином документи, що підтверджують його повноваження відповідно до вимог цього Кодексу.

    5. До касаційної скарги додаються копії судових рішень, які оскаржуються.

    6. До касаційної скарги додаються її копії з додатками в кількості, необхідній для надіслання сторонам кримінального провадження і учасникам судового провадження. Ця вимога не поширюється на засудженого, який тримається під вартою.

    Попередня

    520/723

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст