Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний процесуальний кодекс України Стаття 258. Загальні положення про втручання у приватне спілкування Стаття 258. Загальні положення про втручання у при...

Стаття 258. Загальні положення про втручання у приватне спілкування

Кримінальний процесуальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 8911

    Переглядів

  • 8911

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Ніхто не може зазнавати втручання у приватне спілкування без ухвали слідчого судді.

    2. Прокурор, слідчий за погодженням з прокурором зобов’язаний звернутися до слідчого судді з клопотанням про дозвіл на втручання у приватне спілкування в порядку, передбаченому статтями 246, 248, 249 цього Кодексу, якщо будь-яка слідча (розшукова) дія включатиме таке втручання.

    3. Спілкуванням є передання інформації у будь-якій формі від однієї особи до іншої безпосередньо або за допомогою засобів зв’язку будь-якого типу. Спілкування є приватним, якщо інформація передається та зберігається за таких фізичних чи юридичних умов, при яких учасники спілкування можуть розраховувати на захист інформації від втручання інших осіб.

    4. Втручанням у приватне спілкування є доступ до змісту спілкування за умов, якщо учасники спілкування мають достатні підстави вважати, що спілкування є приватним. Різновидами втручання в приватне спілкування є:

    1) аудіо-, відеоконтроль особи;

    2) арешт, огляд і виїмка кореспонденції;

    3) зняття інформації з електронних комунікаційних мереж;

    {Пункт 3 частини четвертої статті 258 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2137-IX від 15.03.2022 }

    4) зняття інформації з електронних інформаційних систем.

    5. Втручання у приватне спілкування захисника, священнослужителя з підозрюваним, обвинуваченим, засудженим, виправданим заборонене.

    Попередня

    337/723

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст