Головна Блог ... Новини Козаченко: У нас люди не знають, що офшор - це легальний інструмент Козаченко: У нас люди не знають, що офшор - це лег...

Козаченко: У нас люди не знають, що офшор - це легальний інструмент

Відключити рекламу
Козаченко: У нас люди не знають, що офшор - це легальний інструмент - tn1_0_41454200_1467866012_577ddb9c65378.jpg

"Самі офшори — це інструменти, вони не можуть бути добрими або поганими, важливо, хто і в якій спосіб їх використовує. Загрозу складають політики і державні службовці, які ховають награбоване, а не бізнес, який в кредитах і потребує прозорих правил роботи".

Про це під час інтерв’ю розповіла директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяна Козаченко, щодо якої останнім часом лунають резонансні заяви, зокрема повідомлення про її участь в офшорах.

Читайте статтю: Офшорна еліта України - чим насправді заробляють найбагатші люди України

«У нас люди не знають, що офшор — це легальний інструмент податкової оптимізації. Якщо усунути офшорні компанії, які використовуються в імпорті, то відповідно до нашого внутрішнього законодавства імпорт серйозно ускладниться. Це буде мати вплив на кількість і вартість товарів. В

1990—2000-х роках офшорні компанії купляли пачками. Адже в Україні хвиля перевірок і рейдерства могла накрити всю групу компаній, де ви є засновником», - пояснила вона.

«Під час моєї юридичної практики поширеним було те, що податкова, проводячи перевірку, намагалася домовитися зменшити суму безпідставного штрафу за хабар. Водночас офшорну компанію можна придбати за $3000, її обслуговування коштує близько $1000 на рік, і при цьому бенефіціар податковим органам невідомий, - розповіла Т.Козаченко. - Гроші ж їдуть з України в офшори не у валізах, вони перераховуються через банки, де величезна фінансова дисципліна. Великий бізнес, який має офшорні компанії, взагалі не виводить гроші закордон, тому що вони усі в кредитах, їм не вистачає обігових коштів».

Вона також розповіла про те, як потрапила у «панамські документи»: «Моє ж прізвище побачили у схемі офшору поряд із написом «адвокат», а не бенефіціар. Я більш як 10 років займалася юридичною практикою, тож дивно, що йдеться лише про одну компанію, бо я представляла інтереси багатьох українських компаній, що мали іноземних засновників», - прокоментувала директор департаменту з питань люстрації.

Джерело: Закон і бізнес

  • 1464

    Переглядів

  • 1

    Коментарі

  • 1464

    Переглядів

  • 1

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Знают, что легальный! Правда, если у тебя малый или средний бизнес, ты платшь по полной налоги!)) Вот така любов)))

    08.07.2016 19:23

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст