Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 345. Касаційний розгляд справи в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами Стаття 345. Касаційний розгляд справи в порядку пи...

Стаття 345. Касаційний розгляд справи в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 2037

    Переглядів

  • 2037

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Суд касаційної інстанції може розглянути справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами у разі:

    1) відсутності клопотань від усіх учасників справи про розгляд справи за їх участю;

    2) неприбуття жодного з учасників справи у судове засідання, хоча вони були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового засідання;

    3) перегляду ухвал судів першої та апеляційної інстанцій;

    4) перегляду рішень суду першої інстанції та постанов апеляційної інстанції у справах, розглянутих за правилами спрощеного позовного провадження.

    2. Якщо під час письмового провадження за наявними у справі матеріалами суд касаційної інстанції дійде висновку про те, що справу необхідно розглядати у судовому засіданні, то він призначає її до касаційного розгляду в судовому засіданні.

    3. Якщо справа була розглянута в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, то копія постанови або ухвали суду касаційної інстанції надсилається учасникам справи в порядку, визначеному цим Кодексом.

    Попередня

    352/398

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст