Головна Блог ... Новини Гроші закінчилися: українці отримали шанс швидко обставити податківців у судах Гроші закінчилися: українці отримали шанс швидко о...

Гроші закінчилися: українці отримали шанс швидко обставити податківців у судах

Відключити рекламу
Гроші закінчилися: українці отримали шанс швидко обставити податківців у судах - tn1_0_51346900_1526408680_5afb25e87d6e9.png

Для українських платників податків склалася сприятлива ситуація для судових позовів з податківцями. Як зізнався начальник Офісу великих платників податків ДФС України Євген Бамбизов, у податківців немає грошей на оплату судового збору в апеляційній інстанції, якщо суд першої інстанції прийняв сторону людини або бізнесу. Про це йдеться на сайті news.finance.ua.

«На жаль, нам не виділяють коштів на це, і тому оскарження в апеляційній інстанції рішень перших інстанцій доволі проблематичне», – визнав Бамбизов.

Згадайте новину: Рахунок на 8 мільярдів. Навіщо ДФС оштрафувала Коболєва і "Нафтогаз"

Суди затягуються через те, що податківці просять відстрочити сплату судового збору. Або зовсім скасувати його сплату, на що суди регулярно відмовляють.

Виходить, що, якщо платнику вдасться прискорити процедуру розгляду в апеляції, шанси на виграш справи суттєво зростають. Нагадаємо, термін подачі апеляційної скарги становить 30 днів.

Як повідомила заступник начальника Офісу великих платників податків ДФС України Лариса Бондар, зараз в судах застрягло понад 2 тисячі справ, частина з яких тягнуться з 2012 року. Щорічно розглядається приблизно 600 справ.

Як відомо, у платника, якому донарахували податкові зобов’язання, є два шляхи визнати їх неузгодженими: або оскаржити повідомлення-рішення в апеляційному порядку в самій ДФС, або подати позов до адміністративного суду.

«Жодна справа в суд не передається без попереднього обговорення з платником. Тобто, це відбувається тільки в тому випадку, коли ми не знайшли точок дотику в проблемному питанні», – уточнив Євген Бамбизов.

Ще є можливість врегулювання спору за допомогою судді – так звана мирова угода. Однак податківці не готові йти цим шляхом, щоб не бути звинуваченими в тому, що вони потурали платникам.

«Є інший спосіб, яким ми зараз користуємося: припинення судового оскарження після першого рішення суду першої інстанції, раз позиція підприємства була підтримана судом. Водночас такий механізм двоступеневий і він теж повинен бути узгоджений з ДФС», – пояснив Бамбизов.

Причому, за словами податківців, ніщо не заважає платнику самому вийти з ініціативою припинення судового оскарження.

Користуйтеся косультацією: НЕ МОЖНА перераховувати кошти з підприємницького розрахункового рахунку (картки) на рахунок (картку) фізичних осіб не в рамках господарчої діяльності ФОП

Фото: Буковина

  • 2148

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 2148

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст