Головна Блог ... Новини ЄСПЛ розглядає 3800 скарг проти України через наслідки агресії РФ ЄСПЛ розглядає 3800 скарг проти України через насл...

ЄСПЛ розглядає 3800 скарг проти України через наслідки агресії РФ

  • Автор: 

    Автор не вказаний

  • 0

  • 0

  • 1583

Відключити рекламу
ЄСПЛ розглядає 3800 скарг проти України через наслідки агресії РФ - tn1_espl_rozglyadae_3800_skarg_proti_ukraini_cherez_naslidki_agresii_rf_5a69dc2e8d283.jpg

Понад половина скарг проти України, які перебувають в черзі на розгляд Європейського суду з прав людини, пов’язані з російською агресією в Криму та українсько-російським конфліктом на Донбасі. Про це заявив президент ЄСПЛ Гвідо Раймонді, передає "ЄП".

За його словами, велика кількість справ проти України (наша держава за цим показником перебуває на четвертому місці) "значною мірою пов’язана саме з цими подіями".

"В реєстрі суду перебуває близько 3800 скарг проти України, пов’язаних із цим. Також ми розглядаємо 5 міждержавних скарг Україна проти Росії", - пояснив він.

Кількість скарг, поданих громадянами та юридичними особами проти Росії, значно менша – в суді зареєстровано 242 таких скарги, стверджують в ЄСПЛ.

Кількість справ, які чекають на розгляд, несуттєво зросла порівняно з попереднім роком, тоді в суді говорили про 3619 справ, де відповідачем є Україна. Натомість кількість скарг проти РФ за той самий період зросла на 50% - торік в реєстрі ЄСПЛ було 160 таких справ.

Він також повідомив, що станом на 1 січня 2018 року на розгляді ЄСПЛ перебувало приблизно 7100 скарг, що є четвертим показником серед країн-членів Ради Європи.

В першій трійці – Туреччина (7500), Росія (7750) та Румунія (9900).

Рік тому Україна обіймала перше місце за цим показником, тоді на розгляді Суду перебувало понад 18 тисяч скарг на нашу державу. Настільки серйозне зниження пов’язане із безпрецедентним рішенням "Бурмич та інші проти України", за яким ЄСПЛ викреслив зі свого реєстру понад 12 тисяч скарг на Україну про системне невиконання рішень національних судів, передавши їх розгляд у Комітет міністрів.

Таким чином, якщо не брати до розгляду групу "Бурмич та інші", то кількість інших справ у ЄСПЛ лише зросла.

Нагадаємо, в липні 2017 року Європейський суд з прав людини виніс перше рішення за скаргою проти України, пов’язаною із втратою контролю уряду над частиною території Луганської області.

Як повідомлялося, Україна підготувала для Європейського суду з прав людини три окремих графіки із похвилинною хронологією вторгнення російських військ.

  • 1583

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 1583

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст