Головна Блог ... Новини Е-підпис та печатка: у Мін’юсті кажуть, що все можна буде зробити через мобільний Е-підпис та печатка: у Мін’юсті кажуть, що все мож...

Е-підпис та печатка: у Мін’юсті кажуть, що все можна буде зробити через мобільний

Відключити рекламу
Е-підпис та печатка: у Мін’юсті кажуть, що все можна буде зробити через мобільний - tn1_0_29310700_1514549520_5a4631104797d.jpg

Міністерство юстиції України забезпечує інформаційну прозорість юридичних осіб та розвиток транскордонної співпраці з Європейським Союзом у рамках виконання плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко, повідомляє прес-служба відомства.

Читайте статтю: Чи можна направляти електронні документи до суду?

«У рамках приведення національного законодавства України у відповідність до норм Європейського Союзу Міністерство юстиції виконує вчасно покладені на відомство завдання, передбачені Планом заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС», - заявив Петренко.

Зокрема, Мін'юст імплементував положення Директиви 2009/101/ЄС щодо розкриття компаніями інформації про своїх власників, що забезпечило інформаційну прозорість діяльності юридичних осіб та оприлюднення даних про кінцевих бенефіціарів у Єдиному державному реєстрі.

За словами Петренка, Верховна Рада ухвалила розроблений Мін'юстом та Адміністрацією Держспецзв'язку закон «Про електронні довірчі послуги», який імплементує регламент для проведення електронних транзакцій у межах внутрішнього ринку.

«Завдяки цьому в Україні будуть визнані електронні довірчі послуги, які надаються іноземними постачальниками. Це забезпечить активний розвиток транскордонного співробітництва та інтеграцію України у світовий електронний інформаційний простір. Нові технології дадуть можливість запровадити сучасний механізм електронної ідентифікації Mobile ID та гармонізувати електронний документообіг із державами-членами Європейського Союзу», - розповів міністр юстиції.

Тема: Щодо використання факсиміле при оформленні первинних документів для відображення операцій у бухгалтерскому та податковому обліку (від 06.09.2017 р. N 1829/6/99-99-15-02-02-15/ІПК)

Окрім того, наголосив він, важливим завданням держави є впровадження стандартів ЄС у сфері створення і використання електронного цифрового підпису та електронної печатки.

«Після того, як ми реалізуємо цю ініціативу, кожен українець зможе через мобільний телефон та за допомогою електронного цифрового підпису, підписати угоду, заяву, звернення та інші документи» - зазначив Петренко.

Користуйтеся консультацією: НОТАРІАЛЬНЕ ЗАСВІДЧЕННЯ ВІРНОСТІ ПЕРЕКЛАДУ ДОКУМЕНТІВ

Джерело: ukrinform.ua

  • 1198

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 1198

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст