Головна Блог ... Новини До відома осіб, які виявили намір здійснювати діяльність приватного виконавця До відома осіб, які виявили намір здійснювати діял...

До відома осіб, які виявили намір здійснювати діяльність приватного виконавця

Відключити рекламу
До відома осіб, які виявили намір здійснювати діяльність приватного виконавця - tn1_0_12315000_1501601701_59809fa51e19e.jpg

Міністерство юстиції України з метою забезпечення реалізації положень Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» від 02.06.2016 № 1403-VIII оприлюднює пам’ятку щодо початку здійснення діяльності приватного виконавця, зразок заяви про перевірку офісу приватного виконавця та зразок повідомлення про початок здійснення діяльності приватного виконавця.

Згадайте новину: Як запрацює інститут приватних виконавців?

Згадайте новину: Приватні державні виконавці розпочали свою роботу, а на сайті Мінюсту буде нова система ВК та реєстр боржників

ПАМ’ЯТКА

щодо початку здійснення діяльності приватного виконавця

1. До початку здійснення діяльності приватний виконавець зобов’язаний застрахувати свою цивільно-правову відповідальність перед третіми особами. Договір страхування цивільно-правової відповідальності повинен бути укладений на суму не менше 1 тисячі мінімальних розмірів заробітної плати станом на початок календарного року.

2. Особам, які успішно склали кваліфікаційний іспит та отримали посвідчення приватного виконавця, необхідно звернутися до Міністерства юстиції України із заявою про перевірку офісу приватного виконавця (зразок заяви додається).

Вимоги до організації офісу приватного виконавця, а також порядок проведення його перевірки, встановлені Положенням про офіс приватного виконавця, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 15.11.2016 № 3238/5.

За результатами перевірки складається акт про відповідність (невідповідність) офісу приватного виконавця вимогам до офісу.

Відомості, що містяться в акті, є підставою для внесення інформації про офіс до Єдиного реєстру приватних виконавців України.

3. Про початок діяльності приватний виконавець відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» повідомляє Міністерство юстиції України (зразок повідомлення додається).

У повідомленні про початок діяльності обов’язково зазначаються:

1) виконавчий округ, на території якого приватний виконавець має намір здійснювати діяльність;

2) інформація про офіс приватного виконавця (поштова адреса офісу, номер телефону, номер факсу офісу, адреса електронної пошти, номер мобільного телефону приватного виконавця).

3) реквізити договору страхування цивільно-правової відповідальності приватного виконавця, строк дії договору, інформація про страховика та страхову суму;

4) інформація про помічників приватного виконавця у разі їх наявності (прізвище, ім'я та по батькові помічників, номер трудового договору (контракту), строк дії договору);

До повідомлення про початок діяльності приватного виконавця додаються:

1) копія посвідчення приватного виконавця;

2) копія акта про відповідність офісу приватного виконавця вимогам до офісу;

3) копія договору страхування цивільно-правової відповідальності приватного виконавця;

4) копія трудового договору (контракту) з помічником приватного виконавця (у разі наявності).

Приватний виконавець має право розпочати здійснення діяльності з дня внесення інформації про нього до Єдиного реєстру приватних виконавців України.

4. Відповідно до пункту 6.7 розділу VI Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588, приватний виконавець у строк до 10 календарних днів після внесення про нього відомостей до Єдиного реєстру приватних виконавців України зобов’язаний звернутись до органів Державної фіскальної служби за місцем свого постійного проживання для взяття його на облік.

5. Доступ особи до Автоматизованої системи виконавчого провадження та інших Єдиних та Державних реєстрів, необхідних для здійснення діяльності приватного виконавця (далі – Система та Реєстри), надається після внесення інформації про неї до Єдиного реєстру приватних виконавців України за умови отримання нею теоретичних знань та практичних вмінь по роботі з Системою та Реєстрами. Оскільки адміністратором Єдиних та Державних реєстрів, створення та забезпечення функціонування яких належить до компетенції Міністерства юстиції України, є державне підприємство «Національні інформаційні системи», детальна інформація щодо порядку отримання доступу до Системи та Реєстрів розміщена на офіційному веб-сайті зазначеного підприємства за посиланням: http://nais.gov.ua/document/424.

6. Приватний виконавець зобов’язаний у строк, що не перевищує 20 календарних днів з дня реєстрації діяльності приватного виконавця, надіслати до Міністерства юстиції України інформацію про виготовлення печатки та зразок її відбитка. Печатка приватного виконавця виготовляється за єдиним описом, наведеним у додатку 5 до Порядку допуску до професії, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 25.10.2016 № 3053/5.

7. Приватний виконавець для здійснення діяльності зобов’язаний відкрити в державному банку окремі рахунки для:

1) обліку депозитних сум і зарахування стягнутих з боржників коштів у національній та іноземній валютах та їх виплати стягувачам;

2) зарахування коштів виконавчого провадження;

3) зарахування винагороди.

Відповідно до статті 7 Закону України «Про банки і банківську діяльність» державний банк – це банк, сто відсотків статутного капіталу якого належать державі.

8. Приватний виконавець під час здійснення своєї діяльності не може займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), інструкторської та суддівської практики із спорту та роботи в органах Асоціації приватних виконавців України) або підприємницькою діяльністю.

Факт зайняття діяльністю, несумісною з діяльністю приватного виконавця є підставою для притягнення його до дисциплінарної відповідальності, зокрема, у вигляді припинення діяльності приватного виконавця.

ЗАЯВА про перевірку офісу приватного виконавця

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок здійснення діяльності приватного виконавця

Джерело: Міністерство юстиції України

Згадайте новину: У Мін'юсті вручили посвідчення першим приватним виконавцям в Україні

Читайте статтю: Побоювання щодо приватних виконавців перебільшені, але потрібні чіткі та суворі вимоги до їх ліцензування

  • 3359

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 3359

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст