Рус
Укр
Обрати мову  
Каталог юристів Юридична дискусія Цікаві судові рішення Консультації Новини Юридичний світ

ID:60920
Поділитися у соц. мережах:
Адвокатське об'єднання ГАЛЛЕКС
(032)-260-10-67 | (099)-266-01-33 | (068)-20-778-77
yuliya.galych@gallex.com.ua
https://gallex.com.ua/
Skype: Gallex Lviv
м.Львів | Свєнціцького,5, оф. 211 (Показати на мапі)

Задати питання
Слоненят 0
Безкоштовних
консультацій
1
Особистих
консультацій
1 / 0%

Привязать аккаут Facebook
Про себе:

Адвокатське об’єднання «ГАЛЛЕКС» – це професійна команда адвокатів, яка на найвищому рівні допоможе захистити Ваш бізнес та вирішити Ваші приватні труднощі. Завдяки багаторічному досвіду наших адвокатів, ми забезпечимо Вам надання якісних послуг та надійну юридичну підтримку.

Адвокатське об’єднання «Галлекс» гарантує найвищу рівень обслуговування, професіоналізм, конфіденційність та порядність. Обираючи наші послуги, Ви можете сміливо планувати свою діяльність та знизити до мінімуму власні ризики, забезпечивши впевненість у завтрашньому дні.

Незалежно від статусу Клієнта ми прагнемо знайти оптимальне рішення, уважно вивчаючи специфіку справи та прислуховуючись до побажань Клієнта.Спеціалізується на послугах:
Цивільне право Кримінальне законодавство Покупка квартиры или дома на первичном рынке недвижимости. Сімейне законодавство Ліцензування господарської діяльності. Дорожньо-транспортні пригоди. Протокол про адміністративне правопорушення. Схема місця ДТП. Вилучення Посвідчення водія. Керування транспортними засобами особами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння. Видача посвідки на тимчасове проживання.
Детальніше
Архів матеріалів
Нема записів
Для оформлення угоди та збереження всього листування в ній, натисніть кнопку "Найняти".
Буде створене замовлення для подальшого вирішення вашого питання. Найняти виконавця