Рус
Укр
Обрати мову  
Каталог юристів Юридична дискусія Цікаві судові рішення Консультації Новини Юридичний світ

ID:45203
Поділитися у соц. мережах:
Босак (Бандурка) Назарій Орестович
м.Львів | Грінченка, 13 (Показати на мапі)

Задати питання
Слоненят 75
Безкоштовних
консультацій
48
Особистих
консультацій
5 / 100%

Привязать аккаут Facebook
Про себе:

Вищу правничу освіту здобув на Юридичному факультеті Львівського університету (2003-2009 рр.). Ще здобував трохи юридичної освіти в одному навчальному закладі. Мій досвід правової роботи-два з чимось роки. Працював (практика від ВНЗ) один місяць впродовж лютого 2009 р.-в Територіальному управлінні Державної судової адміністрації  у Львівській області. Здебільшого-працював у загально-правовій спеціалізації (юрисконсультів тощо). З правових послуг-надаю правові консультації (в тому числі-розгорнуті), професійні поради юриста, юридичну інформацію, роз'яснення правника, роблю працю з документами правового характеру (в т. ч.-можу написати позовну заяву, скаргу, договір, засновницький документ тощо), веду юридично-претензійну роботу, роблю правовий висновок, організовую юридичний супровід, здійснюю загальну правову роботу по судовому провадженні, здійснюю захист прав та законних інтересів громадян в органах виконавчої влади, здійснюю деякий захист клієнта від правопорушників, працюю по відносинах клієнта із судово-правоохоронними органами, організовую юридичне репетиторство, здійснюю пошук зниклої людини, трохи-працюю з реєстрами. Організація мною правової сторони справи з якогось питання буде включати майже всі ці послуги. Вартість моїх юридичних послуг-мінімальна з тих, що поширені на ринку надання правових послуг. Зараз-працюю на посадах, які правило, юрисконсульта. Найбільше-працюю по правових галузях, дисциплінах тощо-1) кримінальних та з боротьби із адмінправопорушеннями, 2) "з сільських районів"-земельному, аграрному і екологічному праву, 3) різних галузях законодавства-освітньо-наукова, правове регулювання у сфері культури, ще-діяльності органів юстиції, роботи юристів спеціалізації юрисконсультів, страхова, галузі порівняльного права (по юриспруденції зарубіжних країн) та підгалузі спадкового права.

Для клієнта lvd46

За ст. 216 кримінального процесуального кодексу, злочини, передбачені статтями 200 і 231 кримінального кодексу, розслідують слідчі поліції, крім випадку, коли вони пов'язані з деякими іншими злочинами і тому-розслідуються слідчими органами, що здійснюють контроль за додержанням податкового законодавства. Шахрайство-також підслідне поліції.Спеціалізується на послугах:
Адміністративне правопорушення та адміністративна відповідальність Адміністративне провадження згідно Кодексу України про адміністративне правопорушення. Цивільне право Європейський суд з прав людини Житлове законодавство Виконавче провадження Земельне право Кримінальне законодавство Кримінальне процесуальне законодавство
Детальніше
Архів матеріалів
Нема записів
Для оформлення угоди та збереження всього листування в ній, натисніть кнопку "Найняти".
Буде створене замовлення для подальшого вирішення вашого питання. Найняти виконавця