Головна Юридичний світ ... Події Бухгалтерський семінар 25.01.18. Підготовка до річної податкової звітності за 2017 рік – огляд ключових змін в законодавстві Бухгалтерський семінар 25.01.18. Підготовка до річ...

Бухгалтерський семінар 25.01.18. Підготовка до річної податкової звітності за 2017 рік – огляд ключових змін в законодавстві

17.01.2018
Автор: VNS consult
Переглядів : 1293
 - 0_91697900_1516164296_5a5ed4c8dfeb1.jpg
Дата події
2018-01-17
Час проведення: 10:00-12:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Online
Шановні колеги! ТОВ “ВіеНеС” запрошує Вас взяти участь у семінарі, що відбудеться у м. Львів 25 січня 2018 року.

«Підготовка до річної податкової звітності за 2017 рік – огляд ключових змін в законодавстві»

Заздалегідь приймаються письмові запитання слухачів

для надання відповідей в ході або по закінченню семінару

Доповідачі семінару:

Дмитро Сушко

Кандидат економічних наук, податковий консультант, сертифікований аудитор, судовий експерт, член Аудиторської палати України, член ради Палати податкових консультантів, сертифікований фахівець по програмам міжнародних стандартів фінансової звітності IAB та DipIFR ACCA, лектор акредитованого в Україні центру Міжнародної асоціації бухгалтерів – IAB, Великобританія, автор запатентованих методик по складанню аудиторських звітів, численних статей у профільних і ділових виданнях, керуючий партнер групи компаній PSP Audit.

Катерина Проскура

Доктор економічних наук, сертифікований аудитор, судовий експерт, лектор Аудиторської палати України, сертифікований фахівець по програмі міжнародних стандартів фінансової звітності DipIFR ACCA, автор численних статей у фахових виданнях, керівник практики з аудиту групи компанії PSP Audit.

План семінару:

Блок 1. Податок на прибуток. Трансфертне ціноутворення

Особливості застосування податкового (звітного) періоду і прийняття рішення про застосування коригувань фінансового результату до оподаткування при розрахунку, декларуванні і сплаті податку на прибуток підприємств.

Різниці за операціями з необоротними активами: нові різниці з 2017 року за операціями з невиробничими основними засобами та нематеріальними активами. Прискорені терміни амортизації. Практичні особливості застосування деяких з найпоширеніших різниць цієї групи. Аналіз податкових консультацій.

Різниці по формуванню резервів: оновлені з 2017 року податкові різниці для резерву сумнівних боргів, безнадійної дебіторської заборгованості, резерву відпусток. Практичні особливості застосування деяких з найпоширеніших різниць цієї групи. Аналіз податкових консультацій.

Різниці за фінансовими операціями: оновлені з 2017 року різниці за відсотками і роялті нарахованих на користь нерезидентів, за контрольованим операціями, по дивідендах отриманим, з придбань у неприбуткових організацій. Практичні особливості застосування деяких з найпоширеніших різниць цієї групи. Аналіз податкових консультацій.

Інші різниці: нові різниці з 2017 року для операцій з безповоротною фінансовою допомогою, безкоштовними роздачами, визнаними штрафами, для перехідних операцій при зміні системи оподаткування зі спрощеної на загальну, а також коригування для виключення можливості подвійного формування доходів і витрат. Практичні особливості застосування деяких з найпоширеніших різниць цієї групи. Аналіз податкових консультацій.

Оподаткування виплат нерезидентам: бенефіціарний статус, довідка про сплату податку, нові умови для застосування зниженої ставки податку на репатріацію для відсотків за кредитами (позиками), можливість зменшення суми податку при сплаті його за кордоном. Аналіз податкових консультацій.

Податкові перевірки: від практики перевірок до можливості реалізації окремих положень методичних рекомендацій для фіскалів. Вимоги до первинних документів (своєчасність відображення, факсиміле, електронний документ). Методологія бухгалтерського обліку. «Реальність операцій» і «чистота контрагента».

Коротко про найважливіше в трансферному ціноутворенні: термін подання звіту про контрольовані операції, критерії визнання контрольованих операцій за 2017 рік, вимоги до інформації в документації з трансфертного ціноутворення, строк зберігання документів по контрольованим операціями, фінансові коефіцієнти для конкретних методів, джерела інформації і порядок їх використання, перша практика податкових перевірок.

БОНУС: Перспектива існування податку в світлі імовірного прийняття законопроекту про податок на виведений капітал. Розгляд ключових норм законопроекту.

Блок 2. Податок на додану вартість: огляд змін та актуальної практики

Аналіз змін в податковому законодавстві щодо ПДВ: скасування обмежень у реєстрації податкових накладних, ситуація з зупинкою реєстрації податкових накладних та розрахунок коригувань, застосування штрафних санкцій у разі помилок в податкових накладних та інші зміни.

Нюанси заповнення в податковій накладній реквізитів код УКД ЗЕД для товарів і код послуг: як визначати код послуги, як бути впевненим у визначенні коду, особливості визначення коду для зведених податкових накладних, податкових накладних, виписаних неплатнику, наслідки допущення помилки в коді УКД ЗЕД або коді послуги.

Зупинка реєстрації податкових накладних: як працює механізм зупинки реєстрації податкових накладних: що робити постачальнику і покупцеві. Методика оцінювання ризиків. Як доводити реальність податкової накладної. Порядок оскарження правомірності рішення комісії про відмову від реєстрації податкової накладної. Аналіз судової практики оскарження таких рішень ДФСУ.

Практичні ситуації заповнення податкових накладних та розрахунок коригувань: виписка і реєстрація, терміни, особливості заповнення, відповідальність платників податків і посадових осіб; варіанти виправлення помилок у податкових накладних, наслідки законодавчих змін.

Нюанси бухгалтерського обліку ПДВ: особливості застосування Інструкції з бухгалтерського обліку податку на додану вартість, типові помилки.

Методика контролю платників ПДВ з боку органів ДФСУ: комплексне відпрацювання податкових ризиків.

Аналіз останніх консультацій і роз’яснень окремих питань, що стосуються ПДВ.

Блок 3. Оподаткування доходів фізичних осіб: ПДФО, військовий збір, ЄСВ + пенсійна реформа

Трудові та цивільно-правові відносини: особливості та відмінності, ризики визнання відносин трудовими, штрафні санкції за порушення трудового законодавства.

Види і структура доходів, які формують фонд оплати праці.

Зміни до Закону про ЄСВ (Пенсійна реформа): нове у визначенні пенсійного віку, поняття страхового стажу: що ж це таке і на що впливає, збільшення максимальної межі для ЄСВ, перелік платників ЄСВ.

ЄСВ і доплата до мінімальної заробітної плати.

Звіт з ЄСВ.

Зміни до Закону про соціальне страхування (пенсійна реформа): нюанси розрахунку лікарняних, застраховані особи за договорами ЦПХ.

ПДФО, військовий збір і натуральний коефіцієнт: застосування для обчислення податку.

Очікувані та актуальні зміни на дату проведення семінару: законодавчі акти, постанови та інші важливі документи.

Блок 4. Спрощена система оподаткування: нюанси застосування

Можливі режими оподаткування юридичних та фізичних осіб – підприємців.

Аналіз змін в законодавстві, які стосуються на суб’єктів спрощеної системи оподаткування.

Критерії перебування на певній групі і правила переходу з групи на групу і нюанси роботи.

Хто не може бути суб’єктом спрощеної системи оподаткування: види діяльності та окремі операції. Наслідки порушення критеріїв перебування на спрощеній системі оподаткування.

Ставки єдиного податку, механізм нарахування і сплати податку в залежності від групи, податкові періоди.

Особливості сплати єдиного соціального внеску платниками єдиного податку – фізичними особами.

Склад доходів платників єдиного податку та їх визнання: для фізичних і юридичних осіб.

Зовнішньоекономічні операції: дохід в іноземній валюті, курсові різниці, особливості митного оформлення, оподаткування ПДВ.

Здійснення комісійних операцій, а також операцій за агентськими договорами та договорами доручення.

Безоплатно отримані активи і безнадійна кредиторська заборгованість.

Аналіз останніх роз’яснень та консультацій ДФСУ щодо застосування єдиного податку.

Всі необхідні документи видаємо при реєстрації. Для державних та бюджетних підприємств документи, при потребі, готуємо заздалегідь.

ВАЖЛИВО!!!

  • Є можливість почути відповіді на Ваші запитання. Якщо Ви хочете отримати їх на семінарі, відправляйте попередньо на вказану нижче електронну пошту, щоб лектори розрахували час та доступно Вам відповіли.
  • Програма буде доповнена всіма актуальними питаннями на день проведення семінару.
  • Для учасників з інших регіонів, при необхідності, пропонуються додаткові послуги по перебуванню у м. Львові (поселення та інше)
  • Після семінару кожному учаснику надається конспект з усіма матеріалами.

Вартість участі у семінарі 490 грн.

До вартості входить:

  • Повний день навчання, консультацій
  • Відповіді на запитання (прохання сформулювати заздалегідь)
  • Індивідуальні роз’яснення
  • Конспект семінару
  • Обід в ресторані
  • Набір ділових аксесуарів (ручка, зошит для запису)

Семінар відбудеться:

25 січня 2018 р. м. Львів, пл. Міцкевича, 1 (центр),

Конференц-зал готелю «ЖОРЖ»

Посилання на місце розташування: http://georgehotel.com.ua/ua/contactus.htm

Реєстрація з 10:30 год.

Час проведення з 11:00 до 17:00 год.

Обід в ресторані з 13:30 до 14:30 год.

* З питань участі в семінарі, звертайтесь в головний офіс за телефонами

м. Київ тел. (044) 332-72-73

моб. Life 063-431-08-99

моб. MTC 066-038-46-47

моб. Київстар 067-813-19-98

електронна пошта: vns.lviv@gmail.com

Якщо тема цікава Вам, ласкаво просимо

1293
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст