Головна Юридичний світ ... Події 4 липня в м. Києві семінар «ТОВ та ТДВ в 2018р. Нові можливості для бізнесу. Нові правила регулювання здійснення господарської діяльності у формі ТОВ та ТДВ з 18.06.2018 згідно з новим ЗУ №2275 - VIII. Вплив нового корп. законодавства на судові спори 4 липня в м. Києві семінар «ТОВ та ТДВ в 2018р. Но...

4 липня в м. Києві семінар «ТОВ та ТДВ в 2018р. Нові можливості для бізнесу. Нові правила регулювання здійснення господарської діяльності у формі ТОВ та ТДВ з 18.06.2018 згідно з новим ЗУ №2275 - VIII. Вплив нового корп. законодавства на судові спори

20.06.2018
Автор: Кортекс
Переглядів : 1797
 - 0_54825100_1529494094_5b2a3a4e85e5c.jpg
Дата події
2018-07-04
Час проведення: 10:00-12:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Online

4 липня в м. Києві відбудеться семінар «ТОВ та ТДВ в 2018р. Нові можливості для бізнесу. Нові правила регулювання здійснення господарської діяльності у формі ТОВ та ТДВ з 18.06.2018 згідно з новим ЗУ №2275 - VIII. Вплив нового корпоративного законодавства на судові спори».

Порівняйте своє бачення вирішення корпоративного спору з позиціями суддів вищих інстанцій.

Ключові питання семінару:

Нові правила оформлення відносин між учасниками Товариства. Обіг часток в статутному капіталі Товариства. Органи управління та контролю: компетенція, особливості роботи і оформлення результатів. Як переоформити установчі документи відповідно до нового корпоративного законодавства. Дізнайтесь більше >>>

Спікери:

ЛУКОМСЬКА О. - Начальник Відділу забезпечення роботи секретаря і суддів Судової палати для розгляду справ з корпоративних спорів, корпоративних прав та цінних паперів КАСАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО СУДУ У СКЛАДІ ВЕРХОВНОГО СУДУ.

ПАЦЮК В. - Партнер ЮФ «KPD Consulting», адвокат, керівник практики корпоративного права та M&A, рекомендований престижним міжнародним рейтингом Best Lawyers in Ukraine (2017р.). Best Lawyers - найстаріша і шановна експертна оцінка в юридичній професії. Кваліфікований експерт в проведенні юридичного аудиту (Legal Due Diligence), плануванні та структуруванні угод по злиттю і поглинанню, включаючи угоди з нерезидентами України.

Програма:

НОВІ ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ для ТОВ та ТДВ згідно з Законом №2275-VIII. Що вигідніше ТОВ чи АО?

ОФОРМЛЕННЯ ВІДНОСИН МІЖ УЧАСНИКАМИ ТОВАРИСТВА. Корпоративний договір. Безвідклична довіреність. Негативні зобов’язання. Опціони на продаж і купівлю. (Put and Call Option).

1. Договір між учасниками Товариства щодо реалізації прав учасників.

2. Договір між учасниками та кредиторами.

3. Безвідкличні довіреності.

4. Опціони на продаж і купівлю (Put and Call Option) часток в статутному капіталі.

5. Негативні зобов’язання.

ЗБІЛЬШЕННЯ СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ ТОВАРИСТВА ТА ОБІГ ЧАСТОК в СТАТУТНОМУ КАПІТАЛІ ТОВАРИСТВА:

1. Прийняття і реалізація рішення про збільшення статутного капіталу.

2. Порядок відчуження частки у статутному капіталі товариства іншим учасникам товариства або третім особам. Особливості взаємовідносин із спадкоємцями.

3. Реалізація переважного права учасника Товариства: порушення і проблеми за новим Законом.

УСТАНОВЧІ ДОКУМЕНТИ ТОВАРИСТВА. СТАТУТ. Як переоформити статут відповідно до вимог ЗУ 2275. Оформлення статуту ТОВ та ТДВ (Локальна практика).

1. Нові вимоги до змісту статуту ТОВ та ТДВ: що не треба зазначати, що треба обов’язково визначати і що залишається на розгляд учасників (Локальна практика).

2. Порядок оформлення, затвердження, зміни і набрання чинності.

ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ І КОНТРОЛЮ ТОВ та ТДВ.

1. Вищий орган Товариства – загальні збори учасників: компетенція, особливості скликання, проведення. Оформлення протоколу – як він повинен виглядати і на що звернути увагу.

2. Проведення загальних зборів учасників ТОВ та ТДВ. Кворум більше не перепона для повноважності загальних зборів Товариства. Участь у загальних зборах та голосування на них є правом а не обов’язком учасника ТОВ/ТДВ.

3. Особливості роботи вищого органу в Товаристві, що має одного учасника.

4. Наглядова рада ТОВ та ТДВ: компетенція, особливості утворення, обрання членів, організації роботи і оформлення результатів. Чи може юридична особа бути членом Наглядової ради. Яка тактика краща? Рекомендації щодо оформлення відносин з членами Наглядової ради.

5. Виконавчий орган: компетенція, особливості утворення, обрання членів, організації роботи і оформлення результатів. Припинення повноважень з членом виконавчого органу. Оформлення відносин з керівником, в.о. керівника з урахуванням нових вимог. Власник=Директор = СПД – чи розповсюджується на нього конфлікт інтересів.

6. Ревізійний та інші органи Товариства: компетенція, особливості утворення, обрання членів, організації роботи і оформлення результатів.

7. Посилення відповідальності членів Наглядової ради та Виконавчого органу перед Товариством. Солідарна відповідальність. Як уникнути конфлікту інтересів.

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ – НОВІ ВИМОГИ ДО ПІДГОТОВКИ ДОКУМЕНТІВ І ЗМІНИ У ПРОЦЕДУРІ. Особливості реєстрації створення Товариства.

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ЗАХИСТУ МАЙНОВИХ ПРАВ в ТОВАРИСТВІ.

1. Загальні і спеціальні способи захисту корпоративних прав.

2. Захист права на отримання дивідендів.

3. Механізм захисту міноритарних учасників ТОВ / ТДВ.

4. Захист права на одержання вартості частини майна, пропорційної частці в уставному капіталі ТОВ. Відсутність майнових претензій = відмова від отримання вартості частки?

5. Захист права розпорядження часткою в капіталі ТОВ / ТДВ.

6. Захист переважного права.

7. Похідний позов.

РЕЙДЕРСТВО І НЕДРУЖНЕ ПОГЛИНАННЯ: МОЖЛИВОСТІ ЗАХИСТУ. ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ.

1. Особливості внесення змін до відомостей, що зазначені у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, та громадських формувань (далі – «ЄДР»).

2. Чи можна зареєструвати зміни в ЄДР без відома Товариства і його керівника?

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ДО ТОВАРИСТВА.

1. Прийняття третіх осіб до складу учасників Товариства.

2. Прийняття і реалізація рішення про збільшення статутного капіталу.

3. Обмін боргу на частку в статутному капіталі Товариства.

4. Договір між учасниками та кредиторами.

5. Застава частки в статутному капіталі Товариства.

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ВИХОДУ З БІЗНЕСУ.

1. Відчуження частки у статутному капіталі Товариства. Визначення вартості частки учасника, який виходить з Товариства - нарешті дуалізм усунуто.

2. Вихід з Товариства. Момент виходу. Строки розрахунків.

3. Виключення учасника Товариства: поспішайте.

КОРПОРАТИВНІ СПОРИ. Вплив нового законодавства на судові спори. Нові можливості вирішення корпоративних спорів з позиції суддів вищих інстанцій.

Дізнайтесь більше >>>

Якщо у Вас є питання - зверніться до координаторів: (044) 451-88-12 (067) 403-45-46

1797
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст