Головна Юридичний світ ... Таблоїд 40 відсотків росіян вважають, що без репресій Сталіна не можна було зберегти порядок в країні 40 відсотків росіян вважають, що без репресій Стал...

40 відсотків росіян вважають, що без репресій Сталіна не можна було зберегти порядок в країні

Відключити рекламу
 - 0_01662000_1499413402_595f3b9a0416b.jpg

Опитування громадської думки, який провів Всеросійський центр вивчення громадської думки ВЦВГД (ВЦИОМ - рос.мовою)), показав, що 43% росіян вважають, що без сталінських репресій не можна було зберегти порядок в країні. Одночасно 49% впевнені, що репресії нічим не можна виправдати.

Однак коли людей запитували про судові рішення у справах репресованих, то лише 16% заявили, що вважають їх справедливими, тоді як 68% дотримуються протилежної думки.

Читайте статью: Россия была самой большой и долговременной фальшивкой в мире

37% опитаних вважають, що жертвами репресій ставали незгодні з політикою влади. Версію про те, що за часів Сталіна в основному репресували зрадників і змовників, дотримуються 24%. Кожен десятий (10%) вважає, що репресіям за часів Сталіна частіше піддавалися представники окремих етнічних груп.

Картинки по запросу 40 відсотків росіян вважають, що без репресій Сталіна не можна було зберегти порядок в країні

90% опитаних заявили, що вони знайомі з поняттям «сталінські репресії», при цьому 72% заявили, що необхідно якомога більше розповідати про жертви каральної машини, щоб це ніколи не повторилося, а 22% пропонують обговорювати тему по мінімуму, щоб «це не позначалося негативно на іміджі країни».

Проведене опитування було проведено в рамках співпраці ВЦИОМ, музею історії ГУЛАГу і Фонду пам'яті.

Вспомните новость: График, который объясняет всю мировую экономику - Украины нет, а Россия это просто страна с ядерной бомбой

Як зазначив, коментуючи результати опитування, генеральний директор ВЦВГД Валерій Федоров, суспільству поки не вдається розставити всі крапки над i, а тому воно приречене повертатися до гострих політичних і моральних питань, які ставить історія сталінського правління.

Тим часом, соціологи зауважують, що результати соціологічних досліджень, ставлення до Сталіна в російському суспільстві змінювалося останні 17 років. Якщо на початку 2000-х в опитуваннях Левада-центру переважала негативна оцінка діяльності Сталіна, то в жовтні 2008 року кількість шанувальників Сталіна вперше перевищила кількість ненависників. За даними ж опитування, проведеного в лютому 2017 року, добре до Сталіна ставилися рекордні 46% опитаних.

Джерело: Аргумент

Читайте статью: Крах "русского мира" или утопический сценарий распада Российской федерации

Вспомните новость: Структура экономики в России сейчас, как в Нигерии. Я не вижу у РФ возможностей для роста, - Бальцерович

  • 1065

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 1065

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст