Як виглядає рай в різних релігіях

Як виглядає рай в різних релігіях

Люди в усі часи шукали відповідь про те, що чекає їх після смерті: чи є рай і пекло, чи існує душа, вмираємо Чи ми остаточно або зможемо відродитися? В даний час на Землі існують 4 основні релігії: християнство (Католицьке і православне), іслам, буддизм, іудаїзм, і сотні релігійних течій, а також безліч дрібних і великих сект. І кожна обіцяє праведникам життя в раю, а грішників невимовні пекельні муки.

Як виглядає рай у християн

За християнським канонам потойбічне життя ділиться на два етапи: до другого пришестя Ісуса душі знаходяться в раю і пекла, кожна відповідно до своїх земних діянь. А після пришестя грішники залишаться на колишньому місці, а праведники повернуться з неба на змінену і благословенну Землю. І в православних, і в католицьких книгах рай описаний досить скупо. Найповнішу картину можна дізнатися з «Одкровень Іоанна Богослова», де розповідається про місто з чистого золота і дорогоцінних каменів, вулицями якого ходять «врятовані народи», і де ніколи не буває ночі. Про те, що буде робити людська душа, майже нічого не сказано, але рядок з Біблії: «... Бо в воскресенні ні женяться, ані заміж виходять», дозволяє припустити неможливість будь-яких статевих відносин в загробному житті.

Результат пошуку зображень за запитом "рай карикатура"

Вспомните новость: Что ислам считает нарушением закона: 55 тяжких грехов

Як виглядає рай у мусульман

В ісламі блаженне посмертне існування передбачено для всіх праведних чоловіків і жінок. У поданні мусульман правовірні після смерті потраплять в чудовий оазис, з річками, повними молока і меду, зеленими садами і чистими безневинними гуріями. А крім того, всі верующее знову з`єднаються зі своїми близькими: дружини з чоловіками, батьки з дітьми.

Як виглядає рай у іудеїв

В іудаїзмі дуже мало сказано про рай: є таке поняття, як Еден, в якому праведні душі чекають повернення на Землю, де вони знайдуть вічне життя. Грішників чекає небуття.

Як виглядає рай у буддистів

Буддизм різко відрізняється від інших світових релігій тим, що не визначає «хороші» і «погані» вчинки. Це вірування вчить розуміти зв`язки між причиною і наслідком, коли людина - сам собі суддя, і тільки від усвідомлення своє нинішнє життя буде залежати майбутнє переродження. Тому у буддистів немає раю і пекла, а вічне існування представляється у вигляді нескінченного ланцюжка реінкарнацій. Є таке поняття, як «нірвана», але це не місце, а скоріше стан душі.

Результат пошуку зображень за запитом " рай карикатура"

Вспомните новость: Политик умирает и попадает на Небеса. Вот что его там ожидало…

Рай в міфології

Стародавні народи також по-різному уявляли собі існування після смерті:

- у слов`ян: Пташиний і Зміїний Ірій (відповідно - рай і пекло). У Пташиний Ірій щоосені відлітають птахи, звідти ж вони приносять душі новонароджених;

- у скандинавів: славна Валгалла, куди потрапляють душі воїнів і де йде нескінченний бенкет;

- у древніх греків малися на увазі тільки муки для грішників, для всіх інших - безтілесне безмовне існування на полях скорботи.

Безсумнівно, опису раю в багатьох релігіях перегукується, є лише невеликі відмінності в деталях. А ось на питання "чи є рай насправді" кожен повинен відповісти сам - ці знання не отримати науковим шляхом, можна тільки вірити або не вірити.

Джерело: Faqukrs

Популярні судові рішення
Назва події
Текст опис події: