Як колір краватки впливає на ділові взаємини

14.07.2017 | Организатор события: Веб-ресурс "Протокол"

Діловий етикет вимагає від чоловіків дотримуватись строгого дрес-коду і носити кластичний костюм. Колір краватки – чи не єдиний спосіб самовираження, доступний сучасним представникам сильної статі. Проте саме колір краватки є невербальним сигналом, який не лише говорить про її власника, а і налаштовує співрозмовників на певний лад. Це може здатися трюком фокусника, проте експерти стверджують, що, незалежно від аудиторії, до якої ви звертаєтеся - будь то клієнти, співробітники або навіть діти, правильний вибір кольору краватки допоможе вам донести до них саме те, що ви хочете. Один і той же костюм виглядає по-різному з краватками різного кольору, кожен з яких має свій вплив на оточуючих.

Задумалися, якого кольору краватку пов'язати на наступну зустріч? Тоді ось вам кілька порад, як вибрати ідеальний колір для кожного випадку.

Червоний – символ влади.

Ви помічали, що багато політиків надають перевагу саме цьому кольору? Неабияку роль грає і відтінок - темні тони, наприклад бордовий, допомагають встановити довірчі відносини. Краватки світлих відтінків червоного, а також рожевого кольору швидше будуть сприйматися як декларація власного стилю і асоціюються з творчими схильностями.

http://mignews.com.ua/modules/news/images/articles/changing/16437706-tramp-poobeschal-pozabotitsya-o-detyakh.jpg

 

Пурпур

Збираючись на ділову зустріч краще надавати перевагу фіолетовому кольору краватки - він показує впевненість в собі і допомагає створити у співрозмовника стійке перше враження про себе. Краватка не зовсім звичного кольору показує клієнтам, що їх співрозмовник впевнений в собі і що він - саме та людина, з яким можна будувати відносини.

https://icdn.lenta.ru/images/2017/02/03/17/20170203172014204/top7_b99f8c8e528c6dab8c7f65a2424e98b6.jpg

Офіційний чорний

Хоча чорна краватка виглядає стильно, психологи не рекомендують зловживати її носінням, оскільки у багатьох вона асоціюється або з трауром, або з людьми в чорному, особливо з чорним піджаком. Часто буває більш розумним вибір відтінків сірого. Сіра краватка робить зовнішній вигляд більш витонченим, позбавленим непотрібної претензійності.

http://novynarnia.com/wp-content/uploads/2016/10/55f1e83d81aaa_Arseniy-YAtsenyuk.jpg

Яскраві відтінки

Зелений

Чим ви хочете запам'ятатися - кольором краватки чи власною індивідуальністю? Вибір правильного відтінку зеленого - нелегке завдання. Яскраво-зелений дуже відволікає, крім того, до нього важко підібрати костюми і сорочки. Разом з тим світло-зелений галстук з непомітним малюнком може добре поєднуватися з сорочкою нейтрального кольору.

Жовтий - традиційний колір для краваток в деяких країнах, включаючи Англію. Він передає впевненість, привітність і життєлюбність. Для багатьох надіти жовтий галстук - це можливість продемонструвати оптимізм і позитивний погляд на життя.

http://www.360-image.ru/wp-content/uploads/2014/11/Bush_green.jpg

Синій
Побоюєтеся передати невірне послання кольором своєї краватки? Тоді подумайте про вибір синього як кольору, підходящого для всіх випадків життя.
Сині краватки – стильний тренд, який лишається актуальним десятки років. Їх можна носити всюди: і в діловому середовищі, і в повсякденному житті.

https://comments.ua/images/naryad1.jpg

Джерело: Юридичний ресурс "Протокол"

Згадайте новину: Секрет успішних людей: як ефективно планувати день, щоб все встигати

Вспомните новость: Эмоциональная стабильность. Как сохранять спокойствие, когда вокруг столько негативных новостей

Как стать богатым? 7 советов от миллионеров

Оцените материал:
1
Нравится


Популярні судові рішення
Назва події
Текст опис події: