Такий малий і такий зухвалий: декларація Довгого складається з 95 картин, 19 компаній і $1,5 млн готівкою

19.12.2016 | Организатор события: Фурман Ірина Миколаївна

Депутат від "Волі народу" Олесь Довгий задекларував 95 картин XIX-XXI століть, 10 статуй, 11 наручних годинників і 1,5 млн доларів готівкою в 2015 році.

Вартість картин, статуй і годин на момент придбання у декларації не вказано.

Також Довгий задекларував скульптуру "Жінка на колесах" (бронза, дерево), рушницю Merkel 12 калібру, телевізор, акустичну систему, музичний центр, велотренажер і бігову доріжку.

Його дружина Катерина Горіна задекларувала підвіску Merbella Luxury Collection, перстень, кулон з білого золота та з диамантами, хрестик з диамантами, кільце Cartier і годинник Rolex.

Крім 1,5 млн доларів Довгий має готівкою 35 тис. англійських фунтів, 100 тис. євро і 1,7 млн гривень.

Згадайте новину: Українська політика з торсом

 Результат пошуку зображень за запитом "Довгий Олесь"

 Результат пошуку зображень за запитом "Довгий Олесь"

Результат пошуку зображень за запитом "Довгий Олесь"

Результат пошуку зображень за запитом "Довгий Олесь"

Результат пошуку зображень за запитом "Довгий Олесь і кличко"

Результат пошуку зображень за запитом "Довгий Олесь і кличко"

      У колекції Довгого 5 скульптур Вілкінсона

Дружина задекларувала 400 тисяч євро готівкою.

Довгий володіє 100% корпоративних прав приватного підприємства "КВ Менеджмент" (вартість – 15 млн гривень).

Депутат є кінцевим бенефіціаром ТОВ "Житлопромінвест", ТОВ "Житлобудінвест", ТОВ "Житомиржитлобуд", ТОВ "ІБК ГРУП", ТОВ "Комерційна власність", приватного акціонерного товариства "Завод радіоапаратури", ТОВ "Авальний-Т", ТОВ "Печерський-Т", ТОВ "Садовий-Т", ТОВ "Коцюбинське-Т", ТОВ "Технологічний парк "Українські інформаційно-телекомунікаційні технології", ТОВ "Інвест Продакшн Систем", ТОВ "Інвестагро Технологія", ТОВ "Сучасні біопродукти", ТОВ "ТПК-Електронікс", ТОВ "Медичний центр Достомед", ТОВ "Денон", ТОВ "Топаз-Сервіс".

Згадайте новину: Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк любить фітнес, селфі на пляжі та позу "жабки"

Також Довгий володіє торговими марками "Довгий", "Олесь", "Олесь Довгий" і тими ж назвами англійською.

Інші відомості в електронній декларації не відрізняються від заповненої у березні декларації, але конкретизовані.

Як відомо, Довгий задекларував 5 270 311 гривень доходів в 2015 році.

У листопаді 2015 року дружина Довгого, донька екс-регіоналки Ірини Горіної Катерина зізналася, що вони з Олесем більше не живуть разом, хоча на той час залишалися в шлюбі.

Пов’язане зображення

Результат пошуку зображень за запитом "Довгий Олесь"

Результат пошуку зображень за запитом "Довгий Олесь"

Результат пошуку зображень за запитом "Довгий Олесь"

  Результат пошуку зображень за запитом "Довгий Олесь"

Результат пошуку зображень за запитом "Довгий Олесь"

Результат пошуку зображень за запитом "Довгий Олесь"

Результат пошуку зображень за запитом "Довгий Олесь"

Вспомните новость: Полицейская Милевич живет за счет бывших и не верит в любовь без денег

Місце народження, освіта. Народився в Києві в сім'ї науковців. Навчався в столичній школі №53 і Bournemouth Tutorial College в Великобританії. У 2001 році закінчив з відзнакою Національний авіаційний університет (спеціалізація - маркетинг у виробничій сфері). У 2002-му - Київський національний економічний університет (міжнародна економіка). Кандидат економічних наук.

Кар'єра. У 2000 році Довгий влаштувався на посаду секретаря київського осередку Української асоціації молодих юристів. У 2001-2003 рр. працював в Держуніверситеті інформаційно-комунікаційних технологій на посадах наукового, старшого наукового співробітника науково-аналітичного центру, виконував обов'язки доцента кафедри економіки. У 2003-2004 рр. був віце-президентом Української асоціації молодих юристів, брав участь в розробці нормативно-правових актів, спрямованих на удосконалення законодавства щодо захисту інтелектуальної власності, об'єктів авторського та суміжного права.

У 2004-2005 рр. Довгий - старший науковий співробітник Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору Національної академії наук України. З грудня 2005-го - директор з питань розвитку міжнародної громадської організації Міжнародний центр перспективних досліджень та радник голови Держдепартаменту інтелектуальної власності.

На виборах навесні 2006-го став депутатом Київської міськради, пройшов під №3 виборчого списку Блоку Леоніда Черновецького . Увійшов до депутатської фракції імені нового столичного мера Черновецького. Які діяли на той період промерським депутатською більшістю був обраний заступником голови Київської міської ради - секретарем Київради.

На дострокових виборах столичної міської влади в 2008 році історія повторилася: Довгий знову став депутатом Київради від Блоку Леоніда Черновецького і очолив законодавчий орган столиці.

19 квітня 2011 року пішов у відставку з поста секретаря Київради за власним бажанням. У липні став членом постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. 

Вспомните новость: Пиар Ляшко: от скандала с 95 кварталом, до любовных фотопроектов

Восени 2012 року балотувався самовисуванцем до Верховної Ради VII скликання по одномандатному округу №214 в Києві, проте програв представнику партії УДАР Віктору Чумаку .

На дострокових виборах восени 2014 року пройшов до Верховної Ради самовисуванцем по округу №102 (Кіровоградська область). Член депутатської групи Воля народу. Безпартійний. На момент обрання був безробітним.

Погляди і оцінки. Кілька років входив до числа осіб з найближчого оточення Черновецького, який чи не з першого дня мерства виявився в жорсткій конфронтації з політичними опонентами (особливо з Блоком Юлії Тимошенко і Блоком Віталія Кличка ).

Довгий активно підтримував політику шефа у всіх сферах столичного життя. При цьому говорив, що його патрон може перетворити Київ чи не в рай, але йому весь час заважають недруги. Натомість отримав на свою адресу потік звинувачень і критики. Зокрема, за участь в розподілі дорогих столичних земельних ділянок, яке опоненти і багато експертів називають непрозорим і сумнівним. У вересні 2007-го політичні конкуренти ініціювали питання про відставку секретаря Київради, однак спроба провалилася.

У свою чергу, Довгий наполягав, що команда Черновецького, навпаки, вивела земельні відносини і питання комунальної власності з тіні.

Абсолютний рекорд по числу розглянутих питань (в тому числі земельних) і швидкості винесення рішень по ним Київрада поставив 1 жовтня 2007 року. На порядок денний було винесено без малого 700 проектів рішень, дві третини з яких стосувалися розподілу і зміни статусу столичних земель (за деякими оцінками, загальною площею від однієї до трьох тисяч гектарів і вартістю близько $ 10 млрд.). На розгляд знадобилося всього чотири години. Підводячи підсумки сесії, Довгий назвав засідання "перемогою здорового глузду", опоненти та експерти - підозрілим або навіть незаконним розподілом власності міської громади. 

Більшу частину засідань Київради в період з 2006 по липень 2011 рр. провів Довгий, так як Черновецький їх систематично ігнорував.

Відмовився від посади секретаря Київради після перемоги на президентських виборах Віктора Януковича і посилення впливу Партії регіонів. Пропрезидентська більшість у Верховній Раді змінило закон про столицю України, позбавивши мера ключових повноважень на користь якого призначає президент голови Київської міськдержадміністрації. Паралельно проти кількох впливових членів команди Черновецького було порушено кримінальні справи за фактами зловживань при розподілі столичної власності (в тому числі проти зятя мера - В'ячеслава Супруненка). Обшукам піддався і Довгий, але, на відміну від колег, стосовно екс-секретаря Київради кримінального переслідування не було.

З кінця 2010 року дистанціюється від Черновецького.    

Згадайте новину: Мосійчук зізнався, скільки виклав за весілля та задекларував старовинні мечі, шаблі та «чорних чоловічків»

Олесь Довгий за:

  •      мажоритарну систему виборів і звіт кожного депутата перед своїми виборцями;
  •      перенесення адміністративного центру столиці з правого берега на лівий;
  •      збереження історичного вигляду Києва;
  •      здоровий спосіб життя і підтримку дитячого спорту;
  •      підтримку національних культурних традицій.

Олесь Довгий проти:

  •      політичних баталій при вирішенні господарських питань в міських радах;
  •      збереження навіть найвищої посади за всяку ціну.

Хобі

Любить гарну музику, сучасне кіномистецтво, книги.

Олесь говорить, що часу у нього на відпочинок часто не вистачає: «Взагалі-то відпочинок можна розділити на два види - фізичний, як зняття стресу, коли я займаюся спортом, і моральний, коли я відпочиваю душею. Якщо говорити про перший, намагаюся, навіть будучи дуже втомленим, знайти час проплисти або пробігти кілька кілометрів. Якщо говорити про моральний відпочинку - читаю книги, дивлюся кіно »(« Факти », 29 квітня 2010 року).

Результат пошуку зображень за запитом "Довгий Олесь"

Результат пошуку зображень за запитом "Довгий Олесь"

Результат пошуку зображень за запитом "Довгий Олесь"

Згадайте новину: Привіт Майдан: Українські судді тримають готівкою більше 1 млрд гривень

Родина. У листопаді 2010 року одружився з Катериною Горіної - дочки на той момент народного депутата від Партії регіонів Ірини Горіної . Восени 2015 року в ЗМІ з'явилася інформація про їхнє розлучення.

Батько О.Довгого - Станіслав Довгий , народний депутат України IV-VI скликань (фракції Наша Україна, НУНС ), президент Малої академії наук України, член президії НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор, член-кореспондент НАН України, член- кореспондент АПН України. Мати - Лариса Довга, кандидат філософських наук, професор Київської національної консерваторії, старший науковий співробітник інституту філософії НАН України.

Благодійність. У квітні 2011 року зареєстрував Фонд Олеся Довгого і Катерини Горіної. Заявлена місія фонду - допомога молодим сім'ям, дітям та молоді.

Джерело: Українські новини

Популярні судові рішення
Назва події
Текст опис події: