Що не слід їсти і пити перед польотом

14.07.2017 | Организатор события: Понзель Марина Генадіївна

Їжа, яку ви вживаєте перед польотом, прямим чином може вплинути на ваше стан здоров'я і на самопочуття ваших близьких. Те, як ви себе будете відчувати під час польоту, і після приземлення повністю буде залежати від раціону напередодні.

Якщо перед подорожжю на літаку виключіть зі свого меню наступні продукти, ви вбережете себе та своїх близьких від різних неприємностей, які можуть статися під час польоту.

Вспомните новость: МАУ вводит плату за распечатку посадочного талона

ФАСТ-ФУД

Багатьом складно встояти перед спокусою з'їсти щось шкідливе із запропонованого різноманіття в аеропорту. Але важливо пам'ятати, що під час подорожі на літаку, на висоті 11 кілометрів, вашому організму вкрай важко буде переварити таку їжу. Така їжа може викликати печію і розлад шлунка, що вкрай неприємно переживати під час польоту.

       Картинки по запросу Що не слід їсти і пити перед польотом

СПИРТНІ НАПОЇ

Хоч це і не їжа, але рекомендуємо відмовитися від вживання алкогольних напоїв перед польотом. Звичайно, так і хочеться відсвяткувати початок відпустки і підняти собі настрій келишком шампанського або вина, але не варто забувати, що спиртне призводить до зневоднення. До того ж, повітря в літаку не зволожується, а це теж впливає на наш стан здоров'я. Якщо ж ви будете відчувати спрагу після випитого напередодні алкоголю, то подорож на літаку може запам'ятатися вам не кращим чином.

Згадайте новину: Як зекономити на авіаперельотах

ОВОЧІ СІМЕЙСТВА ХРЕСТОЦВІТНИХ

Чи відомо вам, що під час подорожі на літаку тиск повітря в салоні знижується, і в результаті його обсяг збільшується приблизно на 35%? Це може стати причиною розширення тонкої кишки, як наслідок утворення газів в шлунку і здуття живота. Тому подбайте про свій раціон перед польотом заздалегідь, і не вживайте, такі продукти, як кольорова і брюссельська капуста, брокколі та інші овочі, які мають відношення до сімейства хрестоцвітних.

БОБОВІ

Багато видів бобових містять складові, які складно перетравлюються і можуть привести до газоутворення і здуття в шлунку. Але є невелика хитрість, яка допоможе уникнути неприємних відчуттів під час подорожі на літаку – замочіть квасолю на ніч, а потім сміливо готуйте, проблеми з кишечником вам не загрожують.

    Картинки по запросу Що не слід їсти і пити перед польотом

Вспомните новость: Карта для украинцев: сколько денег брать в страны ЕС и за что могут оштрафовать

ГАЗОВАНА ВОДА

Вживання напоїв з газом може призвести до здуття живота. Що створить дискомфорт під час польоту від зміни тиску. Тому подбайте про правильне питво для своєї сім'ї.

ЧАСНИК

Часник – відмінне доповнення до улюбленої страви, але після його вживання стає не дуже комфортно спілкуватися з людьми. Цей овоч містить сполуки, які швидко всмоктуватися в легені і кров. Тому довгограючий "аромат" буде виходити від вас, навіть якщо ви добре почистите зуби.

Джерело: Сьогодні

Оцените материал:
0
Нравится


Популярні судові рішення
Название события
Текст описание события: