Главная Блог ... Новости СЕРГІЙ ШКЛЯР: МІН'ЮСТ ЗАБЕЗПЕЧИВ ВИПЛАТУ 2,1 МЛРД ГРН АЛІМЕНТІВ СЕРГІЙ ШКЛЯР: МІН'ЮСТ ЗАБЕЗПЕЧИВ ВИПЛАТУ 2,1 МЛРД ...

СЕРГІЙ ШКЛЯР: МІН'ЮСТ ЗАБЕЗПЕЧИВ ВИПЛАТУ 2,1 МЛРД ГРН АЛІМЕНТІВ

Отключить рекламу
СЕРГІЙ ШКЛЯР: МІН'ЮСТ ЗАБЕЗПЕЧИВ ВИПЛАТУ 2,1 МЛРД ГРН АЛІМЕНТІВ - tn1_0_24990700_1512669033_5a297f693d0ba.jpg

Міністерство юстиції продовжує реалізацію комплексної реформи примусового виконання рішень, спрямовану на підвищення ефективності діяльності органів та осіб, які здійснюють примусове виконання. Про це, презентуючи результати роботи державної виконавчої служби за 11 місяців цього року, повідомив заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр.

«З метою вирішення однієї з найгостріших соціальних проблем – виконання рішень про стягнення аліментів, органами державної виконавчої служби з початку року забезпечено сплату 2,1 млрд грн аліментів на користь 560 тисяч дітей. Найбільші суми стягнуто з боржників у Дніпропетровській, Донецькій та Запорізькій областях», - повідомив заступник Міністра.

Згадайте новину: «Реформа виконавчого провадження - це те, на що чекає суспільство» - заступник міністра юстиції Павло Мороз

Він додав, що питання стягнення аліментів – одне з пріоритетних у роботі Мін'юсту. Про це свідчить і напрацьований Міністерством юстиції законопроект для посилення відповідальності злісних неплатників аліментів, борг яких перевищує 6 місяців. Наразі законопроект прийнято у першому читанні і сьогодні він повинен бути розглянутий Верховною Радою у другому читанні.

«Тисячі дітей, які не отримують аліментів, чекають на голоси народних депутатів. Впевнений, Закон, який надасть можливість всім українським дітям отримати захист держави, буде прийнятий Парламентом у другому читанні», - зауважив Сергій Шкляр.

Заступник Міністра юстиції також повідомив, що станом на 1 грудня державними виконавцями стягнуто з недобросовісних роботодавців понад 325 млн грн заборгованості по заробітній платі, забезпечивши при цьому право на отримання зарплати 40 тисяч громадян.

Згадайте новину: Стягувати аліменти по-новому: адвокати розповідають, як

Крім цього, з початку року державною виконавчою службою фактично повернуто до державної та комунальної власності 609 земельних ділянок загальною площею близько 25 тисяч гектарів.

За словами Сергія Шкляра, в результаті вже запроваджених змін, серед яких забезпечення мотивації державних виконавців, значно зросла кількість виконаних рішень. Про це свідчать показники стягнутого виконавчого збору, який за 11 місяців 2017 року склав понад 744 млн грн. Це на 130 млн грн. більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Користуйтеся консультацією: Закордонний алімент або що робити, коли один із батьків іноземець або перебуває не в Україні

Джерело: minjust.gov.ua

  • 1035

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 1035

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Поблагодарить Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные новости

    Смотреть все новости
    Смотреть все новости
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст