Главная Блог ... Новости ProZorro.Продажі і Фонд держмайна запускають “пілот” щодо продажу об’єктів малої приватизації ProZorro.Продажі і Фонд держмайна запускають “піло...

ProZorro.Продажі і Фонд держмайна запускають “пілот” щодо продажу об’єктів малої приватизації

Отключить рекламу
ProZorro.Продажі і Фонд держмайна запускають “пілот” щодо продажу об’єктів малої приватизації - tn1_0_79171100_1505402647_59ba9f17c1559.jpg

Міністерство юстиції зареєструвало наказ Фонду державного майна України “Про затвердження Порядку проведення пілотного проекту з продажу об’єктів малої приватизації із застосуванням електронної торгової системи “ProZorro.Продажі””. Мова йде, в тому числі, про реалізацію нежитлових і складських приміщень, що знаходяться на балансі невеликих державних підприємств, а також майнових комплексів тощо.

Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов зазначив, що “пілот” з продажу об’єктів малої приватизації готувався декілька місяців. “Це надважливий крок у розвитку ProZorro.Продажі. Ми вже продаємо через електронні аукціони активи збанкрутілих банків, майно державних і комунальних підприємств, матеріали і обладнання, які були у вжитку, і навіть права оренди. Відтепер в системі з’являться ще й об’єкти, якими керує Фонд державного майна”, - розповів він.

Вспомните новость: Минюст лишился монополии на продажу залоговых банковских активов

Для Фонду державного майна запуск пілотного проекту з ProZorro.Продажі - це можливість значно підвищити ефективність реалізації об’єктів. “Ми бачимо, як стрімко система розвивається. Бачимо, що відкриті та прозорі електронні аукціони дозволяють швидко продавати майно за ринковими цінами. Тому ми впевнені, що проект щодо електронних продажів об’єктів малої приватизації буде успішним”, - підкреслив заступник голови Фонду держмайна Юрій Нікітін.

Аукціони з продажу об’єктів в рамках пілотного проекту будуть проводитись за правилами електронної системи ProZorro.Продажі. При цьому загальна процедура продажів Фонду державного майна залишиться без змін.

Згадайте новину: Система електроних держзакупівель Prozorro працює: зекономлено 900 млн. грн. Або так тільки здається?

Згідно чинного “Закону про приватизацію”, до об’єктів малої приватизації відноситься майно державних підприємств, які можуть бути виділені в самостійні суб‘єкти господарювання і на яких середня чисельність працюючих не перевищує 100 осіб, а обсяг валового доходу не перевищує 70 млн грн на рік. Крім того, до цієї категорії відноситься окреме індивідуально визначене майно, в тому числі разом із земельними ділянками державної власності, на яких воно розташоване. А також об‘єкти незавершеного будівництва, законсервовані об‘єкти, і об‘єкти соціально-культурного призначення - крім тих, що не підлягають приватизації.

До переліку об‘єктів, які планується виставити на продаж, увійшли майнові комплекси пансіонатів і баз відпочинку, автомобілі, що були у вжитку, баштові крани, нежитлові будівлі, складські приміщення тощо.

Джерело: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

  • 1523

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 1523

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Поблагодарить Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные новости

    Смотреть все новости
    Смотреть все новости
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст