Главная Сервисы для юристов ... Законы Про професійну Стаття 34. Навчальний план, освітня програма

Стаття 34. Навчальний план, освітня програма

Про професійну (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 857

    Просмотров

  • 857

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    Навчальний план підготовки кваліфікованого робітника - це документ, що визначає освітній рівень вступника, цілі навчання, перелік обов'язкових навчальних предметів, механізм міжпредметних зв'язків, форми, періодичність, терміни контролю знань, умінь і навичок здобувачів освіти, їх кваліфікаційної атестації, вимоги до основних обов'язкових засобів навчання та планований рівень кваліфікації випускника.

    Освітня програма з навчального предмета - документ, що визначає зміст знань і умінь.

    Освітня програма з професійно-практичної підготовки - це документ, що визначає зміст професійних знань, умінь, навичок та способи і методи їх формування.

    {Частина третя статті 34 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1158-IV від 11.09.2003 }

    Навчальний план та освітні програми розробляються на основі освітньо-кваліфікаційної характеристики випускника або кваліфікаційних характеристик професій.

    {Частина четверта статті 34 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1158-IV від 11.09.2003 }

    Освітні програми можуть мати корекційно-розвитковий складник для осіб з особливими освітніми потребами.

    { Статтю 34 доповнено новою частиною згідно із Законом № 2541-VIII від 06.09.2018 }

    Освітні програми з первинної професійної підготовки, професійно-технічного навчання, у тому числі перепідготовки чи підвищення кваліфікації робітників впродовж життя, можуть бути спрямовані на здобуття повних та/або часткових професійних кваліфікацій.

    {Статтю 34 доповнено новою частиною згідно із Законом № 2312-IX від 19.06.2022 }

    Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері освіти і науки розробляє і затверджує типові навчальні плани і типові освітні програми, які визначають загальнодержавний компонент змісту професійної (професійно-технічної) освіти і є обов'язковими для використання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти незалежно від форм власності та підпорядкування.

    {Частина статті 34 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1158-IV від 11.09.2003 }

    Заклади професійної (професійно-технічної) освіти на основі типових навчальних планів і типових освітніх програм розробляють робочі навчальні плани і робочі освітні програми, в яких відображаються зміни у відповідній галузі виробництва чи сфері послуг, і погоджують їх із замовниками робітничих кадрів та затверджують у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері освіти і науки.

    {Частина статті 34 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1158-IV від 11.09.2003 }

    Для осіб з особливими освітніми потребами зміст та обсяг навчально-виробничого процесу, термін навчання визначаються робочими навчальними планами та робочими освітніми програмами закладу професійної (професійно-технічної) освіти, які за потреби можуть бути адаптовані для отримання знань, умінь та навичок відповідно до індивідуального навчального плану згідно з індивідуальною програмою розвитку.

    { Статтю 34 доповнено частиною згідно із Законом № 2541-VIII від 06.09.2018 }

    Предыдущая

    36/57

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст