. прикінцеві та перехідні положення

Про поштовий зв'язок (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 368

    Просмотров

  • 368

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію через шість місяців з дня набрання ним чинності.

    2. Визнати таким, що втратив чинність, Закон України "Про поштовий зв’язок" (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 6, ст. 39 із наступними змінами) через шість місяців з дня набрання чинності цим Законом.

    3. Суб’єкти господарювання, які провадять діяльність з надання послуг поштового зв’язку, у разі невідповідності або відсутності відомостей про їх діяльність у єдиному державному реєстрі операторів поштового зв’язку протягом шести місяців з дня набрання чинності цим Законом зобов’язані подати до національного регулятора повідомлення у порядку, передбаченому статтею 14 цього Закону.

    4. Кабінету Міністрів України протягом шести місяців з дня опублікування цього Закону:

    забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону;

    привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

    забезпечити прийняття та приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

    5. Кабінету Міністрів України у 2023 році поінформувати Верховну Раду України про стан виконання цього Закону.

    Президент України

    В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ

    м. Київ
    3 листопада 2022 року
    № 2722-IX


    0/0

    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст