Главная Сервисы для юристов ... Законы Про охоронну діяльність Стаття 11. Умови залучення громадян до охоронної діяльності Стаття 11. Умови залучення громадян до охоронної д...

Стаття 11. Умови залучення громадян до охоронної діяльності

Про охоронну діяльність (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 1563

    Просмотров

  • 1563

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Персоналом охорони можуть бути дієздатні громадяни України, які досягли 18-річного віку, пройшли відповідне навчання або професійну підготовку, уклали трудовий договір із суб'єктом господарювання та подали документи, що вони:

    1) не перебувають на обліку в органах охорони здоров'я з приводу психічної хвороби, алкоголізму чи наркоманії;

    2) не мають непогашеної чи незнятої судимості за скоєння умисних кримінальних правопорушень;

    {Пункт 2 частини другої статті 11 із змінами, внесеними згідно із Законом № 720-IX від 17.06.2020 }

    3) не мають обмежень, встановлених судом щодо виконання покладених на них функціональних обов'язків;

    4) не мають обмежень за станом здоров'я для виконання функціональних обов'язків;

    5) зареєстровані за місцем проживання в установленому законодавством порядку.

    2. Фахівець з організації заходів охорони та працівники, задіяні до роботи на пункті централізованого спостереження, повинні відповідати вимогам частини першої цієї статті, мати рівень освіти, визначений ліцензійними умовами, затвердженими Кабінетом Міністрів України, і в установлені центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері освіти і науки, терміни та порядку підвищувати рівень кваліфікації.

    {Частина друга статті 11 із змінами, внесеними згідно із Законом № 139-IX від 02.10.2019 }

    3. Персонал охорони виконує функції з охорони майна за обов'язкової наявності на його одязі ознак належності до відповідного суб'єкта охоронної діяльності згідно з його статутними документами.

    4. Персонал охорони під час виконання функціональних обов'язків повинен мати при собі посвідчення з підписом керівника суб'єкта охоронної діяльності, в якому зазначаються прізвище, ім'я, по батькові особи, яка належить до персоналу охорони, дата видачі і термін дії посвідчення та міститься фотокартка особи, якій видано посвідчення.

    {Частина четверта статті 11 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1206-VII від 15.04.2014 }

    5. Суб'єкт охоронної діяльності зобов'язаний забезпечувати дотримання законодавства в організації та функціонуванні охорони, прийомі на роботу персоналу охорони, в організації правил носіння відповідного одягу та розпізнавальних знаків, а також в оснащенні засобами оборони та індивідуального захисту.

    6. Працевлаштування осіб з інвалідністю здійснюється суб'єктом охоронної діяльності згідно з чинним законодавством виходячи з кількості штатних працівників, не задіяних безпосередньо у виконанні заходів охорони.

    {Частина шоста статті 11 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2581-VIII від 02.10.2018 }

    Предыдущая

    11/19

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст