Главная Сервисы для юристов ... Законы Про Національний банк України Стаття 17. Порядок роботи Правління Національного банку та його комітетів Стаття 17. Порядок роботи Правління Національного ...

Стаття 17. Порядок роботи Правління Національного банку та його комітетів

Про Національний банк України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 1157

    Просмотров

  • 1157

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    Порядок організації, проведення засідань Правління Національного банку визначається Регламентом Правління Національного банку України.

    {Частина перша статті 17 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1811-IX від 19.10.2021 }

    Рішення Правління Національного банку приймаються на колегіальній основі простою більшістю голосів. Кожний член Правління Національного банку має один голос. Голова Національного банку має право вирішального голосу у разі рівного розподілу голосів членів Правління Національного банку під час прийняття рішень.

    Засідання Правління Національного банку є правомочним, якщо на ньому присутні не менше чотирьох членів Правління Національного банку.

    Правління Національного банку має право утворити Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, оверсайту платіжної інфраструктури та делегувати йому повноваження щодо здійснення банківського регулювання та нагляду, здійснення оверсайту платіжної інфраструктури, зокрема застосування до об’єктів оверсайту заходів впливу, визначених законом, а також застосування до банків та інших осіб, які можуть бути об’єктом перевірки Національного банку, заходів впливу (санкцій), передбачених законом, крім заходів, передбачених пунктами 11 і 12 частини першої статті 73 Закону України "Про банки і банківську діяльність".

    {Частина четверта статті 17 в редакції Законів № 1587-IX від 30.06.2021 , № 2888-IX від 12.01.2023 }

    Правління Національного банку має право утворити Комітет з управління активами та пасивами Національного банку та делегувати йому повноваження щодо прийняття рішень з питань управління активами і пасивами, у тому числі золотовалютним резервом України, забезпечення моніторингу ризиків і фінансових результатів за операціями з активами і пасивами Національного банку.

    Правління Національного банку має право утворити Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг та делегувати йому повноваження щодо здійснення державного регулювання та нагляду, валютного нагляду на цих ринках, нагляду за діяльністю надавачів платіжних послуг (крім органів державної влади, органів місцевого самоврядування) та надавачів обмежених платіжних послуг, а також застосування заходів впливу, визначених законом, до учасників ринків небанківських фінансових послуг, надавачів платіжних послуг (крім органів державної влади, органів місцевого самоврядування), надавачів обмежених платіжних послуг та колекторських компаній.

    {Статтю 17 доповнено частиною шостою згідно із Законом № 79-IX від 12.09.2019 ; в редакції Законів № 1811-IX від 19.10.2021 , № 2888-IX від 12.01.2023 }

    Комітет Правління Національного банку очолює член Правління Національного банку. До складу комітету Правління Національного банку можуть входити члени Правління Національного банку та керівники структурних підрозділів, що забезпечують виконання функцій Національного банку.

    {Статтю 17 доповнено частиною сьомою згідно із Законом № 79-IX від 12.09.2019 }

    {Стаття 17 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2478-VI від 09.07.2010 ; в редакції Закону № 541-VIII від 18.06.2015 }

    Предыдущая

    20/80

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст