Стаття 5. Автономія волі

Про міжнародне приватне право (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 3659

    Просмотров

  • 3659

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. У випадках, передбачених законом, учасники (учасник) правовідносин можуть самостійно здійснювати вибір права, що підлягає застосуванню до змісту правових відносин.

    2. Вибір права згідно з частиною першою цієї статті має бути явно вираженим або прямо випливати з дій сторін правочину, умов правочину чи обставин справи, які розглядаються в їх сукупності, якщо інше не передбачено законом.

    3. Вибір права може бути здійснений щодо правочину в цілому або його окремої частини.

    4. Вибір права щодо окремих частин правочину повинен бути явно вираженим.

    5. Вибір права або зміна раніше обраного права можуть бути здійснені учасниками правовідносин у будь-який час, зокрема, при вчиненні правочину, на різних стадіях його виконання тощо. Вибір права або зміна раніше обраного права, які зроблені після вчинення правочину, мають зворотну дію і є дійсними з моменту вчинення правочину, але не можуть:

    1) бути підставою для визнання правочину недійсним у зв’язку з недодержанням його форми;

    2) обмежити чи порушити права, які набули треті особи до моменту вибору права або зміни раніше обраного права.

    6. Вибір права не здійснюється, якщо відсутній іноземний елемент у правовідносинах.

    Предыдущая

    6/87

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст