Главная Сервисы для юристов ... Законы Про карантин рослин Стаття 41. Розширений фітосанітарний контроль вантажів з об’єктами регулювання, що імпортуються Стаття 41. Розширений фітосанітарний контроль вант...

Стаття 41. Розширений фітосанітарний контроль вантажів з об’єктами регулювання, що імпортуються

Про карантин рослин (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 500

    Просмотров

  • 500

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    Підставами для проведення розширеного фітосанітарного контролю вантажів з об’єктами регулювання, що імпортуються, на прикордонному пункті карантину рослин є:

    відсутність фітосанітарного сертифіката, якщо вантаж з об’єктами регулювання повинен супроводжуватися таким документом;

    {Абзац другий частини першої статті 41 із змінами, внесеними згідно із Законом № 867-VIII від 08.12.2015 }

    підроблений або іншим чином сфальсифікований фітосанітарний сертифікат, яким супроводжується об’єкт регулювання;

    невідповідність об’єктів регулювання у вантажі фітосанітарному сертифікату;

    візуально виявлене зараження вантажу регульованими шкідливими організмами або наявні ознаки зараження ними;

    наявні ознаки пошкодження вантажу та/або транспортного засобу, у якому знаходиться вантаж.

    Рішення про затримання вантажу для здійснення розширеного фітосанітарного контролю приймає державний фітосанітарний інспектор за наявності однієї з перелічених підстав.

    При цьому державний фітосанітарний інспектор повідомляє власника вантажу про причину його затримання і проводить відбір зразків вантажу згідно з процедурою для проведення фітосанітарної експертизи (аналізів) державними фітосанітарними лабораторіями.

    {Частина третя статті 41 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2501-VIII від 10.07.2018 }

    Вантажі, які підлягають розширеному фітосанітарному контролю, ізолюються на час проведення фітосанітарної експертизи (аналізів) на прикордонному пункті карантину рослин.

    У разі якщо за результатами фітосанітарної експертизи (аналізів) буде підтверджено зараження карантинним організмом, про це повідомляється власник вантажу.

    У разі якщо фітосанітарна експертиза (аналізи) не підтвердить зараження карантинним організмом, вантаж підлягає проходженню подальших митних процедур та на нього видається карантинний сертифікат.

    У разі якщо фітосанітарна експертиза (аналізи) підтвердить зараження карантинним організмом, власник вантажу або уповноважена ним особа може оскаржити результати фітосанітарної експертизи (аналізів) та провести повторну фітосанітарну (арбітражну) експертизу (аналізи).

    {Частина сьома статті 41 в редакції Закону № 2501-VIII від 10.07.2018 }

    Предыдущая

    45/57

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст