Главная Сервисы для юристов ... Законы Про інноваційну діяльність Стаття 13. Державна реєстрація інноваційних проектів Стаття 13. Державна реєстрація інноваційних проект...

Стаття 13. Державна реєстрація інноваційних проектів

Про інноваційну діяльність (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 673

    Просмотров

  • 673

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Державна реєстрація інноваційних проектів здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

    2. Державну реєстрацію інноваційних проектів здійснює, за поданням суб'єктів інноваційної діяльності, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері інноваційної діяльності. Цей орган веде Державний реєстр інноваційних проектів.

    {Частина друга статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5460-VI від 16.10.2012 }

    3. Необхідною умовою занесення проекту до Державного реєстру інноваційних проектів є його кваліфікування.

    {Частина третя статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5460-VI від 16.10.2012 }

    {Частину четверту статті 13 виключено на підставі Закону № 5460-VI від 16.10.2012 }

    5. Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері інноваційної діяльності, для кваліфікування інноваційних проектів організовує здійснення експертизи прийнятих до розгляду проектів. Експертиза під час кваліфікування інноваційних проектів виконується відповідно до Закону України "Про наукову і науково-технічну експертизу" за рахунок коштів суб’єктів інноваційної діяльності, які заявляють проекти на державну реєстрацію. У випадках, визначених законодавством, експертиза може здійснюватися за рахунок коштів Державного бюджету України або місцевих бюджетів.

    {Частина п’ята статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5460-VI від 16.10.2012 ; в редакції Закону № 1714-IX від 07.09.2021 }

    6. Проекти, що визнані за результатами експертизи інноваційними, заносяться центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері інноваційної діяльності, до Державного реєстру інноваційних проектів.

    Інноваційні проекти з пріоритетних напрямів інноваційної діяльності визнаються центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері інноваційної діяльності, пріоритетними інноваційними проектами.

    {Абзац другий частини шостої статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3715-VI від 08.09.2011 }

    {Частина шоста статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5460-VI від 16.10.2012 }

    7. Інформація про занесення інноваційного проекту до Державного реєстру інноваційних проектів публікується центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері інноваційної діяльності, у його бюлетені.

    {Частина сьома статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5460-VI від 16.10.2012 }

    8. Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері інноваційної діяльності, видає суб'єкту інноваційної діяльності свідоцтво про державну реєстрацію інноваційного проекту. Форма свідоцтва затверджується Кабінетом Міністрів України.

    {Частина восьма статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5460-VI від 16.10.2012 }

    9. Свідоцтво про державну реєстрацію інноваційного проекту є чинним протягом семи років від дати його видачі. Після завершення цього строку державна реєстрація інноваційного проекту і відповідний запис у Державному реєстрі інноваційних проектів анулюються. Інформація про це публікується центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері інноваційної діяльності, у його бюлетені.

    {Частина дев'ята статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законами № 2314-VI від 03.06.2010 , № 5460-VI від 16.10.2012 }

    10. Державна реєстрація інноваційного проекту не передбачає будь-яких зобов'язань щодо бюджетного кредитування його виконання чи іншої державної фінансової підтримки.

    11. Строк розгляду центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері інноваційної діяльності, проекту, поданого для державної реєстрації як інноваційного, не повинен перевищувати шість місяців від дати його прийняття.

    {Частина одинадцята статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5460-VI від 16.10.2012 }

    12. Особливості експертизи і державної реєстрації інноваційних проектів, на які поширюються положення Закону України "Про державну таємницю", визначаються спеціальним Положенням.

    13. У разі незгоди суб'єкта інноваційної діяльності чи будь-якої іншої фізичної або юридичної особи з рішенням щодо кваліфікації інноваційного проекту і (або) з його державною реєстрацією ці акти можуть бути оскаржені до суду (господарського суду).

    14. Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері інноваційної діяльності несе відповідальність за повноту і достовірність експертизи і за збереження конфіденційної інформації, пов'язаної з інноваційними проектами.

    {Частина чотирнадцята статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5460-VI від 16.10.2012 }

    15. Неправомірні кваліфікація і державна реєстрація проекту як інноваційного тягнуть за собою відповідальність згідно із законом.

    16. Правопорушеннями при кваліфікуванні і державній реєстрації інноваційних проектів вважаються:

    а) прийняття рішення про кваліфікування інноваційного проекту і його державну реєстрацію без проведення експертизи;

    б) фальсифікація висновків експертизи;

    в) вчинення дій, що перешкоджають проведенню експертизи;

    г) умисне примушування або створення для експертів чи експертних комісій обставин, які зумовлюють необ'єктивне проведення експертизи;

    д) переслідування експертів за підготовлені ними висновки, несприятливі для тієї чи іншої особи чи організації;

    е) залучення до експертизи посадових осіб та фахівців, безпосередньо заінтересованих у результатах експертизи;

    є) розголошення конфіденційної інформації, пов'язаної з розглядуваними інноваційними проектами.

    Предыдущая

    13/23

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст